Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bieguny dźwięków – koncert muzyki sensorycznej i zorza polarna

20 października 2019 o godzinie 16:30 - 18:00

BIEGUNY DŹWIĘKÓW !!! – koncert muzyki sensorycznej

Będzie to seans muzyczny, w którym przy pomocy pierwotnych dźwięków, wibracji, częstotliwości natury i świata, przeniesiemy się do przestrzeni, w której nie ma ograniczeń, poszybujemy w kosmiczne przestworza wszechświata i swoich wnętrz. Pozwolimy się otoczyć i przeniknąć muzyce oraz wibracjom, które można poczuć na skórze, wewnątrz ciała, każdą komórką.
Umożliwią nam to archaiczne instrumenty o kilkunastowiekowej tradycji – gongi i mis dźwiękowe, oraz inni muzyczni przyjaciele, tj. bęben oceaniczny, sansula, kalimba, tank drum, ksylofon, grzechotki, dzwonki rurowe, dzwoneczki Zaphir, tingsza.

SEANS MUZYCZNY będzie towarzyszem dla pięknego pokazu laserowych iluminacji ZORZY POLARNEJ, po którym odbędzie się premierowy pokaz filmu Aurora – pierwszego na świecie WIDEO ZORZY zarejestrowanego w czasie rzeczywistym.

Zorza polarna to jedno z najbardziej niezwykłych i spektakularnych zjawisk, jakie człowiek może zaobserwować w przyrodzie. Doświadcz jej i Ty, oglądając pierwsze na świecie wideo zorzy, zarejestrowane w czasie rzeczywistym w rozdzielczości 4096 x 4096 px. Dzięki filmowi udasz się w niezapomnianą podróż na koło podbiegunowe, gdzie zobaczysz ją z bliska, niczym na wyciągnięcie ręki. Dowiesz się także, w jaki sposób powstaje ten fenomen przyrody i jak przestrzeń kosmiczna może oddziaływać na ziemską atmosferę tworząc niezapomniane widoki.
Przed pokazami premierowymi, w holu Planetarium, odbędzie się wyjątkowe show, wprowadzające w klimat pokazu.

Korzyści z seansu muzycznego:

> działa harmonizująco
> likwiduje napięcia
> stabilizuje pracę układu nerwowego
> reguluje gospodarkę wodną organizmu
> oczyszcza uaktywniając wydalanie toksyn z organizmu
> pobudza krążenie płynów ustrojowych = poprawia ukrwienie tkanek
> wzmacnia siły witalne
> synchronizuje pracę naszych półkul mózgowych w zakresie częstotliwości alfa a przy dłuższym słuchaniu – theta
> neutralizuje skutki nagromadzonego stresu
> poprzez wejście w stan głębokiego relaksu i odprężenie, pomaga na powrót połączyć się z intuicją, a co za tym idzie uruchomić proces zmian w życiu, podjąć ważne decyzje, otworzyć się na coś nowego
> jest to przede wszystkim czas tylko dla Ciebie, na relaks i odprężenie oraz przyjemność płynącą z dźwięków świata 🙂

Przeciwwskazania:
– wszczepiony rozrusznik serca
– sztuczne zastawki serca
– osoby po przeszczepach narządów

GDZIE: Hol w Centrum Nauki Keplera / ul.Sikorskiego 4 / Zielona Góra

KIEDY: NIEDZIELA / 20.10.2019 r. /
1 seans – g. 16:30
2 seans – g. 17:30

Każdy seans potrwa 30 minut.

CENA:
Seans muzyczny i pokaz iluminacji zorzy są bezpłatne i rozpoczną się pół godziny przed każdym z seansów premierowych.

Pokazy premierowe odbędą się o godzinach 17.00 i 18.00. Zachęcamy do rezerwacji biletów na stronie www.planetariumwenus.pl

GRAJĄCA:
Magdalena Pytkowska – Jestem…. No właśnie 🙂 Kim jestem… Na dziś czuję, że docieranie do sedna to przygoda na całe życie. Być może nie jedno. 🙂 A żyjąc w tym życiu odkrywam, eksploruję, doświadczam, tańczę, śpiewam, gram, zmieniam się, uczę poprzez relacje, joguję, gotuję, i wiele innych zwyczajnych rzeczy robię na co dzień. Na ten moment na mojej drodze zajmuję się towarzyszeniem ludziom w pokonywaniu barier na drodze ich wzrastania, poprzez psychoterapię tańcem i ruchem, oraz wykorzystanie mocy wibracji i dźwięków. Uczyłam się i doświadczałam również terapii Gestalt. Uczestniczyłam w wielu warsztatach i szkoleniach z obszarów pracy z ciałem, ruchem, głosem, twórczą ekspresją emocji. W obszarze moich aktywności jest praca terapeutyczna, indywidualna i grupowa, organizuję i prowadzę również warsztaty rozwojowe oraz kręgi kobiet. W kontakcie z drugim człowiekiem kieruję się holistycznym ujęciem człowieka, jako Istoty fizycznej, emocjonalnej oraz duchowej. Uwielbiam naturę, wieś, kocham być blisko ziemi, drzew, w lesie. Z zaciekawieniem obserwuję życie, wciąż ucząc się uważnie w nim uczestniczyć, słyszeć, widzieć, być obecną, doświadczać chwilę po chwili, czując, przeżywając, prawdziwie.
Odkąd moja Dusza obudziła się do śpiewu, kreacji muzyki i tańca, już nie chce przestać, to mnie niesie w świat i w życie.

CZEKAM NA CIEBIE ♥

Szczegóły

Data:
20 października 2019
Czas:
16:30 - 18:00
Wydarzenie kategorie:
, ,

Miejsce

Centrum Nauki Keplera Centrum Przyrodoznawcze
ul. Dąbrowskiego 14
Zielona Góra, 65-119 Polska
+ Google Map
Telefon:
795375102