Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

6 Stand Up w Jazzkino: Kopiec / Poczęty-Błażewicz

6 stycznia o godzinie 20:00 - 22:00

20PLN

TAND UP!!! STAND UP!!! STAND UP!!!

Jeżeli kręci Was humor dla dorosłych, nie boicie się mocnych słów i lubicie się śmiać to zapraszamy Was do Jazzkino na imprezę gdzie nikt się nie będzie szczypał i wszyscy będą mówić jak jest.
Zaprosiliśmy dla Was 2 młodych i gniewnych polskiej sceny stand up’owej. Cel jest jeden: dostarczyć zielonogórskiej publiczności solidnej porcji śmiechu i energii. W sobotni, styczniowy wieczór scena w Jazzkino zamieni się w arenę pełną dobrego humoru i ostrych puent 🙂

Specjalnie dla Was wystąpią:
– Karol Kopiec
– Jakub Poczęty-Błażewicz

Jakub Poczęty-Błażewicz – Jeden z “największych” komików na Polskiej scenie (głównie ciałem). Fizyczną niedoskonałość traktuje jako broń, która dostała mu się od samego Kriszny. Czujny człowiek, któremu nie umknie nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć.

Karol Kopiec – Improwizator, komik posługujący się w dużej mierze językiem abstrakcji. Jego występy to unikatowa podróż przez multiwers skojarzeń, odniesień i galaktyki wyobraźni. Miłośnik fauny i flory, najbardziej lubi leżeć na mchu. Mieszka na wsi pod Warszawą ale lubi miejskie klimaty. Jak nikt inny rozumie psychologie poruszania się po rondzie. Na scenie od 2008 roku.

Gospodarz sceny: Alex Niebrzegowski

Zapnijcie pasy i przygotujcie się na jadę bez trzymanki!!! 🙂

Sobota 06.01.2018
Start 20:00
Bilety: 15pln rezerwacje (by zarezerwować bilet napisz wiadomość do Świat Komedii)
20 pln w dniu imprezy

Impreza tylko dla osób dorosłych!

Szczegóły

Data:
6 stycznia
Czas:
20:00 - 22:00
Koszt:
20PLN
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/152984895373366/

Miejsce

JazzKino
Jana Sobieskiego 14
Zielona Góra,
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/jazzkino/