Ładowanie Wydarzenia

Wydarzenia w miesiącu: Listopad 2019

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

Kalendarz Wydarzenia

Kalendarz Wydarzenia
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela

Monodram “Kocham Bałtyk” Agnieszka Przepiórska

II Lubuskie Forum Technologii Przemysłowych

EBMASTERS

Taraplessa – pomiędzy – spotkanie online z Ewą Liwczynski

Warsztaty gry na bębnach afrykańskich

Halloween z Mini Bambini

Socrates Cafe LGBT+

Halloween w Hauście

Jazz Jam Session

Halloween w Prywatce

Bluesowe (Za)Duszki

Homoween – impreza kostiumowa

Halloween / DJ BST

Festiwal Smyczkowy „Mistrzowie polskiej wiolinistyki”

Hello Dziady!

Pierwsze warsztaty bębiarskie Djembe & impreza AFRO

Andrey Exx

Visions On Tour x Obiekt

It / DJ DEF

Wspólnie czytamy Olgę Tokarczuk

Portrety w połowie drogi – wernisaż

Jak być reżyserem, kiedy aktorem jest dziecko?

Być kobietą

Ks. Józef Tischner “Etyka solidarności” – wspólne czytanie

Brydż Sportowy dla początkujących

Tropiciele Umysłu

Rock Jam Session

Listopadowe Czwartkowe Spotkania z Nauką w Planetarium Wenus

Zielonogórskie Zaduszki

Promocja tomiku “Biały” Elżbiety Dybalskiej

Kubańskie Czwartki w HotShots Music Club

Jesienna zaDuma – wernisaż prac Ewy Dumy

Warsztaty rzeźbienia w mydle

Wieczór tradycji i muzyki żydowskiej.Gerard Edery z Zespołem.

11 Lubuskie Zaduszki Jazzowe Mike Russell & Levandek Funky Tea

Berek, czyli upiór w moherze 2

Stand Up City Paweł Chałupka + support

Happysad +18 Tour

Rock Koncert Niespodzianka

Sylwia Lipka ♬ Wbrew Pozorom Tour

Gastro Party

Latinoteka w Piekarni

11
12
13
14

Festiwal Smyczkowy „Mistrzowie polskiej wiolinistyki”

16
17

Jubileusz 80. urodzin prof. Franciszka Pilarczyka

Spotkanie z kabaretem HRABI

Monodram x 2 – Autunalia 2019

Piosenki Cohena w “Norwidzie”

Jesienne krwiodawstwo u marszałka

Kufer pełen dziedzictwa

Akrylowe wariacje – warsztaty dla młodzieży i dorosłych

Daleki Wschód na Zachodzie, czyli spotkania nie tylko literackie

Konwersatorium bibliotekoznawcze

Brydż Sportowy dla początkujących

Lubuskie zamki i pałace w obiektywie Adama Sowy

Wieczór Flamandzki – Belgijscy Poeci

Warsztaty literacko-plastyczne z Kubusiem Puchatkiem!

Premiery Pracowni Teatru Tańca 2019

MOLK

Autunalia 2019

Mam pomysł – warsztaty dla dzieci

Czytanki Kapitana Keplera – “Dzień Kredki” w Planetarium Wenus!

SARSA #zakryjtour2

Irmina Staś i Paweł Matyszewski – W cztery oczy

45 / jubileuszowy spektakl Polskiego Teatru Tańca

Milonga w Pałacu DJ Joanna Kozłowska

Dikanda & Marko Kukobat

Miqro & Pesos Sax Fighter

Wstęp do chustonoszenia + wiązanie kieszonka

Jak zacząć przygodę z BLW?

Moje dziecko jest niejadkiem

Stare Dobre Małżeństwo

Biała Ćma

Kabaret Rewers

III Przegląd Twórczości WITKI 2019

Brydż Sportowy dla początkujących

EBMASTERS

5. Czwartek Social Media

Potańcówka Andrzejkowa

Spotkanie z Wojciechem Mannem

Wodecki Jazz – Piotr Baron Quintet

Nagroda Literacka ZLP im AK Waśkiewicza

Taraplessa – pomiędzy

Spotkanie autorskie z Jolantą Pietz

Tides From Nebula + ROSK

Warsztaty mikołajkowe

Serca na odwyku

Nerwica Natręctw, reż. A. Barciś

Dezerter

Masza i Niedźwiedź. Historia Pełna Tajemnic

+ Eksportuj wydarzenia