Ładowanie Wydarzenia

Wydarzenia z 6 czerwca 2019

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

17:00

Wystawa Grupy Grafiki Komiksowej

6 czerwca 2019 o godzinie 17:00 - 19:00
Zielogórski Ośrodek Kultury, Festiwalowa 3
Zielona Góra,
+ Google Map

Szykujcie się na kolejną wystawę Grupy Grafiki Komiksowej! Podsumowuje ona ostatni rok pracy uczestników warsztatów komiksowych, które odbywały się co tydzień w Zielonogórskim Ośrodku Kultury. Wernisaż będzie świetną okazją do poznania osobiście młodych, komiksowych twórców, jak również do zapoznania się z ich twórczością. Do zobaczenia 6 czerwca (czwartek), o 17:00 w Zielonogórski Ośrodek Kultury.

Dowiedz się więcej »

Spotkanie autorskie z Edytą Jurkiewicz

6 czerwca 2019 o godzinie 17:00 - 19:00
Mediateka Szklana Pułapka, WiMBP
Zielona Góra,
+ Google Map

Mediateka Szklana Pułapka serdecznie zaprasza na spotkanie z Edytą Jurkiewicz, autorką książki pt. „Moje Shabby Chic marzenia”. Książka zaopatrzona w piękne fotografie, ukazuje i dokumentuje wieloletnią pasję autorki do dekorowania i ozdabiania wnętrz w stylu shabby chic, wywodzącym się z Prowansji i Toskanii. Możliwość nabycia książki podczas spotkania.

Dowiedz się więcej »

19:00

Baraban

6 czerwca 2019 o godzinie 19:00 - 21:00
Galeria BWA, Al. Niepodległości 19
Zielona Góra,
+ Google Map

FESTIWAL CHARKOWSKIEGO PERFORMANCE / ФECTИBAЛЬ XAPKІBCЬKOГO ПEPФOPМAHCУ artyści: Youra Shtaida, Oleksiy Yalovega, Vlas Belov, Kostiantyn Zorkin i Sandro Garibashvili, WORKCAMERA (Igor Chursin), Boba-group: Yulia Drozdek i Vasilisa Nezabarom. 6 i 7.06. godz. 19:00 W czasie dwóch dni trwania festiwalu swoje performansy pokaże dziesięcioro artystek i artystów z Charkowa w Ukrainie, którzy pracują w takich obszarach […]

Dowiedz się więcej »
+ Eksportuj wydarzenia