W Zielonej Górze działa eUrząd. W urzędzie miasta załatwimy sprawy bez wychodzenia z domu

1
371
Budżet Obywatelski 2022 Zielona Góra
fot. ZielonaNews.pl

Jak poinformował urząd miasta od 1 lutego zielonogórzanie mogą załatwiać część spraw bez wychodzenia z domu za pomocą Internetu. – Uzyskanie wypisu i wyrysu w planie miejscowym czy wykonanie opłat za nieruchomości to pierwsze e-usługi, które oferuje miasto – informuje magistrat.

eUrząd w Zielonej Górze

W ramach eUrzędu mieszkańcy Zielonej Góry będą mogli przeglądać swoje zobowiązania np. z tytułu podatku od nieruchomości. Przez Internet złożymy wniosek o uzyskanie zaświadczenia o przeznaczeniu danej nieruchomości w planie miejscowym czy też o położeniu lokalu w strefie rewitalizacji. Żeby skorzystać z tych opcji należy wejść na stronę https://mojemiasto.um.zielona-gora.pl. Logowane następuje przez Profil Zaufany. – Wybierając tę opcję, poprzez system bankowości elektronicznej, z automatu potwierdzimy naszą tożsamość – wyjaśnia magistrat. Więcej informacji znajdziecie na stronie urzędu miasta: eUrząd w Zielonej Górze.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Urzędnicy biorą ekstra kasę za to, że przychodzę w ich godzinach etatowej pracy, odebrać decyzję o naliczeniu podatku od gruntu. to o jakim załatwianiu spraw on line piszecie? To patologia, żeby urzędnik miał płacone podwójnie za wykonaną przeze mnie pracę i poświęcony przeze mnie czas!

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here