Reklama
Reklama
Reklama
niedziela, 7 czerwca, 2026
Reklama
Reklama
Reklama
Strona głównaWydarzeniaSpołeczneW walentynki powiedz „Kocham Zieloną Górę!” Walentynkowy FLASH MOB!

W walentynki powiedz „Kocham Zieloną Górę!” Walentynkowy FLASH MOB!

Tego jeszcze w naszym mieście nie było! W walentynki w niebanalny sposób będziemy mogli pokazać jak bardzo kochamy Zieloną Górę dzięki inicjatywie jaką jest Flash mob. Uczestników porwą do niego tancerze ze Szkoły Tańca Spoko Family.

Już 14go lutego o godzinie 12.00 na deptaku przy pomniku Bachusa uczestnicy stworzą ogromne serce.

Taki tłum ludzi, gromadzących się niespodziewanie w miejscu publicznym w celu przeprowadzenia krótkotrwałego zdarzenia, które zaskakuje przypadkowych przechodniów nazywa się właśnie „Flash mob”.

Organizatorzy liczą na liczne przybycie Zielonogórzan.

 

Poznaj nasze social media

Sponsorowane

Kopciuchy trują nie tylko zimą

Smog z kopciuchów, czyli starych pieców, to nie jest problem sezonowy. Rozmowa z dr Anną Śniady, lekarzem pulmonologiem. Czym właściwie jest smog? Dr Anna Śniady, pulmonolog:...

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj