W pasach drogowych i na rondach kwiaty. Prezydent: Ja lubię jak są (ZDJĘCIA)

2
574
fot. ZielonaNews.pl

W tym roku Zielona Góra kwitnie. Na rondach, w pasach drogowych pojawiło się sporo nowych nasadzeń kwiatów. Ronda upstrzone są kolorowymi donicami. Trzeba przyznać, że jest kolorowo i pięknie. W ubiegłym roku estetyka miasta pozostawiała wiele do życzenia. Co się zmieniło?

W ubiegłym roku za część rzeczy odpowiadały firmy zewnętrzne. Nie potrafiliśmy dojść z nimi do porozumienia. I podjąłem decyzję, że budujemy własny system, jak ma to wyglądać. Chcemy,żeby zieleń w mieście była ładniejsza, o wiele lepsza, bardziej przyjemna, a miasto było czystsze niż rok temu. W tym roku będzie lepiej. Obiecałem to mieszkańcom i słowa dotrzymam. Też lubię jak są kwiaty – mówił dziś na antenie Radia Index prezydent Janusz Kubicki

Przypomnijmy, że teraz porządkami w mieście zajmują się jednostki miejski, czy ZGK, które wyodrębniło się z ZGKiM (czytaj więcej: Koniec ZGKiM w Zielonej Górze)

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Trzeba przyznać że od lat nie było tak kolorowo!! Brawo.
    Ale co z kolorami na wyremontowanej ul. Westerplatte , zdeptana szara ziemia przy krawężnikach , na co czeka wykonawca ulicy , kiedy będą wreszcie te nasadzenia . Połowa kwietnia już “za pasem”.
    Panie Prezydencie niech Pan coś z tym również zrobi.

  2. Pan prezydent wszystko robi, żeby się pokazać w roku wyborczym.
    Chyba nikt już nie da się nabrać, jak zauważył M. K. “od lat nie było tak kolorowo”!
    Tylko czemu nasi samorządowcy nie mogą rzetelnie pracować całą kadencję, a tylko jak poczują interes przed weryfikacją w głosowaniu???

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here