W czwartek rusza Wielka Giełda Płyt Winylowych

0
118

Od czwartku (14 września) do soboty (16 września) w centrum handlowym Focus Mall po raz 3. zagości giełda płyt winylowych, która zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Swoje kolekcje zaprezentują wystawcy i kolekcjonerzy z całej Polski. W ofercie kilka tysięcy czarnych krążków z różnymi gatunkami muzyki, największych polskich i zagranicznych artystów, płyty CD oraz kasety magnetofonowe.

Na poziomie 0 centrum w godzinach 09.00 – 21:00 będą dostępne stoiska wystawców z całej Polski. Pasjonaci muzyki zapewnią Państwu tysiące płyt w każdym gatunku muzycznym. Królowały będą płyty winylowe, w liczbie kilkunastu tysięcy egzemplarzy. Niewiele mniej zaprezentuje się także płyty CD. 

„Giełda Płyt Winylowych cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Organizujemy już 3. edycję tego wydarzenia w galerii Focus Mall, bo wśród naszych klientów jest wiele pasjonatów unikalnych brzmień. Oczywiście zachęcamy do udziału również tych, którzy do tej pory nie mieli okazji posłuchać, jak brzmi muzyka odtwarzana z płyt winylowych”. – podkreśla Anna Łukasiewicz, Marketing Manager NEPI Rockcastle.

Jeśli ktoś szuka rzadkich tytułów do swojej kolekcji lub po prostu chce porozmawiać o muzyce, to w najbliższy weekend powinien odwiedzić galerię Focus Mall. Kiermasz Płytowy w Focus Mall zaplanowano na trzy dni od czwartku do soboty w godz. 9:00 – 21:00 na poziomie 0, w pasażu głównym obok sklepu Homla.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here