W centrum dystrybucyjnym potrzeba osób do pracy. Trwa rekrutacja

0
1952
fot. materiały prasowe

Firma Fiege otworzyła swój oddział w Zielonej Górze w lutym bieżącego roku. W szybkim tempie osiągnęła stabilizację i planuje dynamiczny rozwój. – W chwili obecnej odpowiedzialni jesteśmy za operacje na wolumenie nawet 700 tys. sztuk miesięcznie zwracanej odzieży. Docelowo jesteśmy gotowi nawet na 2 razy więcej. Zatrudnienie u nas w kolejnych latach znajdzie dodatkowo nawet 200 osób – zapewnia Janusz Miros, kierownik magazynu z firmy Fiege

Fiege rekrutuje. Potrzebne setki osób do pracy

Obecnie prowadzona jest rekrutacja głównie na stanowiska magazynowe, przede wszystkim dla Pań, ale nie tylko. – Jest to praca zarówno dotycząca przepakowywania zwróconej odzieży, obuwia i dodatków, jak również lekkich prac magazynowych, takich jak rozładunek, załadunek, skanowanie produktów, czy dostarczanie materiałów do pakowania – wyjaśnił nam J.Miros. Aby rozpocząć swoją karierę w firmy Fiege wystarczy chęć do pracy i zaangażowanie. – My przeszkolimy pracowników, więc wszystkiego można się nauczyć. Mile widziana jest jedynie podstawowa umiejętność obsługi komputera – informuje J. Miros. System pracy jest dwuzmianowy: od godz. 6.00 do godz. 14.00 i od godz. 14.00 do godz. 22.00. Pracujemy od poniedziałku do piątku.

Co oferuje pracownikom firma Fiege?

Firma Fiege oferuje umowę o pracę, zasadnicze wynagrodzenie plus premię. Premia uzależniona jest od wyników pracy i stanowi średnio 10 procent pensji. W najbliższym czasie firma planuje talże przegląd wynagrodzeń i wzrost stawek. – Doceniamy pracowników, którzy chcą z nami zostać na dłuższy okres czasu co ma odzwierciedlenie w dodatku stażowym. Ważną informacją również jest możliwość awansu, dla osób posiadających wyższe kwalifikacje niż wymagane w pracy operatora. Jesteśmy zwolennikami rekrutacji wewnętrznych, czyli jeśli w trakcie pojawią się potrzeby zwiększania zasobów między innymi na kontrolerów jakości czy liderów zespołów magazynowych, to w pierwszej kolejności wybieramy spośród osób zatrudnionych już. W chwili obecnej połowa naszej kadry została wyłoniona w ramach awansu wewnętrznego – wyjaśnia Miros. 

Firma Fiege proponuje także pakiet dodatków, takich jak bony świąteczna w okresie Bożego Narodzenia, paczki dla dzieci, grupowe ubezpieczenie na życie, darmowa opieka medyczna. Odbywają się także zajęcia z języka angielskiego dla osób, które chcą podszkolić swoje umiejętności.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here