Utrudnienia przy ul. Zjednoczenia. Korki tworzą się od ronda PCK (ZDJĘCIA)

3
1228
fot. ZielonaNews.pl

Przy ul. Zjednoczenia, na odcinku od ronda PCK aż za skrzyżowaniu z ul. Działkową, tworzą się ogromne korki. Ma to związek ze zwężeniem powstałych na skutek prac dotyczących kanalizacji deszczowej.

Toczą się tutaj prace związane z przedłużaniem magistrali kanalizacji deszczowej. To jest to, co było robione w jednej części w długi weekend majowy. Teraz rozpoczęty jest drugi pas tych robót i stąd jest spowolnienie w ruchu. Prace potrwają do wtorku, środy w przyszłym tygodniu – poinformował nas Paweł Urbański z departamentu inwestycji i zarządzania drogami w urzędzie miasta.

Przypominamy, że niedawno informowaliśmy, że przez ul. Zjednoczenia w kierunku ronda PCK przejedziemy płynnie, bo udostępnione zostały tutaj już dwa pasy ruchu (czytaj więcej: Ul. Zjednoczenia przejezdna)

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. Koordynacja i nadzór nad pracami inwestycyjno-budowlanymi w tym mieście powalają. Brawo władze! Zakorkujmy całe miasto, bo połowa to jeszcze mało…

  2. Najlepsze motywy korkowo-zatwardzeniowe to są na trasie północnej w godz. 13.30 – 16.00 w każdy dzień roboczy a w piątek to już jest mega mexyk, rondo Sulechowska, rondo Auchan . Trzeba myśleć o nowej północnej, bo tą już miast wciągnęło

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here