Urządź kuchnię w Verle Küchen i odbierz iPad gratis

0
132
fot. materiały prasowe

Czeka Cię remont kuchni? Nie zwlekaj! W najnowszej promocji przygotowanej przez Verle Küchen przy zakupie mebli kuchennych i urządzeń Siemens w prezencie możesz otrzymać iPad. Sprawdź, jak skorzystać z promocyjnej oferty.

iPady do nowej kuchni w Verle Küchen – jak dostać?

W salonach meblowych Verle Küchen rozpoczęła się akcja promocyjna, w której w prezencie otrzymać można iPad. Gratis w postaci iPada dostaniemy przy zakupie mebli kuchennych z dowolnie wybranej kolekcji Verle oraz trzech urządzeń Siemens z serii Home Connect. To wszystko, co musimy zrobić, by odebrać prezent, dlatego, jeżeli w najbliższym czasie planujesz remont kuchni lub urządzasz kuchnię w nowym domu, zadanie to warto powierzyć specjalistom z salonów Verle Küchen. Korzystając z promocji Verle, tak naprawdę korzystamy podwójnie: zyskujemy wysokiej klasy meble i niezawodne sprzęty, a dodatkowo w nasze ręce trafia nowiutki iPad. Promocja dostępna jest we wszystkich salonach Verle (kliknij i sprawdź salon w Twojej okolicy).

Akcja trwa do 31.12.2021r i nie łączy się z innymi promocjami. Regulamin promocji dostępny jest w salonach Verle Küchen.

Studio Verle Küchen w Zielonej Górze

W całej Polsce znajdziemy już 17 salonów Verle Küchen, a w najbliższym czasie planowane jest otwarcie kolejnych studiów. Oficjalnym dystrybutorem mebli Verle w Zielonej Górze jest studio Galeria Wnętrz Womag z siedzibą przy ul. Trasa Północna 3. To miejsce, w którym czekają na nas wyspecjalizowani projektanci, którzy pomogą nam zrealizować nasze marzenia o perfekcyjnie urządzonej kuchni. W studiu mamy możliwość pełnego wyposażenia kuchni: w wysokiej klasy meble, najlepsze sprzęty AGD, ale i oświetlenie, dekoracyjne dodatki czy praktyczne akcesoria.

Funkcjonalność mebli Verle

Na zdjęciu: kolekcja mebli kuchennych Cascada od producenta Verle

Kuchnia, poza tym że estetycznie, powinna być urządzona praktycznie. Właśnie dlatego w ofercie Verle znajdziemy maksymalnie funkcjonalne rozwiązania, które podniosą nasz komfort podczas wykonywania kuchennych zadań. Wymienić można tu m.in. automatycznie otwierane i zamykane fronty w szafkach wiszących, szafki typu cargo, kosze na prowadnicach, systemy do szafek narożnych czy wyjątkowo efektowne, a jednocześnie praktyczne blaty Xtra z antybakteryjną powłoką. Warto w tym miejscu podkreślić również trwałość mebli Verle potwierdzoną 5-letnią gwarancją udzielaną przez producenta.

Asortyment marki Siemens w studiach Verle

Twórcy Verle Küchen przede wszystkim cenią jakość, dlatego też oficjalnym partnerem marki w zakresie AGD jest Siemens. Stosowana w inteligentnych urządzeniach Siemens technologia Home Connect umożliwia sterowanie pracą wszystkich sprzętów przy pomocy dedykowanej aplikacji. Ułatwia to zarówno planowanie domowych obowiązków, jak i zarządzanie własnym czasem. A dodatkowo – dzięki praktycyzm wskazówkom, które dostarcza nam aplikacja – zyskujemy pewność, że z naszych sprzętów korzystamy w maksymalnie wydajny sposób, oszczędzając pieniądze i dbając o żywotność urządzeń.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here