Dziś Enea wyłącza prąd. Urzędy nie obsłużą interesantów

2
733
PiS o wyborach na prezydenta

Enea planuje w piątek wyłącznie prądu w budynkach urzędu przy ul. Podgórnej 22 (główna siedziba urzędu miasta) a także przy ul. Sienkiewicza (siedziba Wydziału Komunikacji). W godzinach od 8.20 do 11.30 w urzędzie niewiele załatwimy. (Sprawdź, gdzie jeszcze nie będzie prądu w Zielonej Górze)

– W związku z powyższym we wszystkich budynkach Urzędu Miasta nie będzie możliwa obsługa interesantów z powodu braku dostępu do systemów informatycznych. W tym czasie urzędnicy będą mogli jedynie udzielać informacji o sposobie załatwienia sprawy. Za niedogodności bardzo przepraszamy – poinformowała Monika Zapotoczna z biura prezydenta miasta.

 

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. wydział komunikacji, wiedzac o takiej sytuacji, mogł zaczac prace od poludnia i odpowiednio wydluzyc godziny urzedowania, troche elastycznosci i myslenia…

  2. Podobnie rozwiazałbym temat z kolejkami do wydziału komunikacji. Prezydent wypowiada sie, ze szuka nowego lokalu, zeby moc zatrudnic wiecej urzednikow, bo na Sienkiewicza juz sie nie zmiesci wiecej stanowisk, moja odpowiedz i podpowiedz, to wprowadzic dwie zmiany i temat sie rozwiaze i miasto zaoszczedzi na kupnie nowego lokalu, jedyny koszt to dodatkowe etaty. Petenci tez bedą zadowoleni z powodu dogodniejszgo dostepu do urzedu, nie trzeba urywac sie z pracy, bo mozna zalatwic w dogodnym dla siebie czasie, tak samo otworzyc wydział w soboty..
    pozdrawiam Marek

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here