Uniwersytet Zielonogórski przedłuża rekrutację do końca października

0
655

– Na wczorajszym posiedzeniu (on-line) Senat Uniwersytetu Zielonogórskiego przyjął uchwałę o przedłużeniu rekrutacji na rok akademicki 2020/2021 do 31 października 2020 r. – poinformowała Ewa Sapeńko, rzeczniczka UZ.
Więcej osób będzie mogło podjąć studia

Taka decyzja umożliwi podjęcie osom, którym na maturze powinie się noga w pierwszym terminie i otrzymają świadectwo po egzaminie poprawkowym dopiero 30 września. – Pozwoli to również  studentom studiów I stopnia (licencjackim i inżynierskim), którym koronawirus uniemożliwił ukończenie studiów w terminie na zrekrutowanie się na studia II stopnia (magisterskie) – wyjaśnia E. Sapeńko. Dotyczy to przede wszystkim studentów, którzy nie mogli w terminie zrealizować zajęć praktycznych, a tym samym obronić pracy dyplomowej.

Rekrutacja Uniwersytetu Zielonogórskiego
Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznej rekrutacji: wykaz wymaganych dokumentów, terminy ich dostarczenia, limity przyjęć i szczegółowy kalendarz rekrutacji, zostaną ogłoszone do 30 czerwca 2020 r. Rejestracja elektroniczna kandydatów rozpoczyna się 1 czerwca 2020 r. Więcej informacji o ofercie Uniwersytetu Zielonogórskiego dla kandydatów na studia na stronie: http://rekrutacja.uz.zgora.pl/

Źródło: materiały prasowe Uniwersytetu Zielonogórski

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here