Ukradziono sprzęty ze stacji do samodzielnej naprawy rowerów

3
666
fot. ZielonaNews.pl

Do kolejnej dewastacji doszło w Zielonej Górze. Jak informuje Robert Górski, zielonogórski radny i prezes stowarzyszenia Rowerem do Przodu, tym razem zostały ukradzione narzędzia ze stacji do samodzielnej naprawy.

Ręce opadają… Ktoś kolejny raz ukradł zestaw narzędzi ze stacji samodzielnej naprawy rowerów na rowerostradzie Zielona Strzała – informuje na swoim fanpage radny Górski. I wycenia, że taki zestaw kluczy można by było nabyć za 20-30 zł. – To się jakiś dziad wzbogacił. Tym razem ocalała końcówka od pompki, który również regularnie jest odcinana. Chyba po złości, bo sama w sobie nie jest do niczego przydatna – komentuje Górski.

Ręce opadają… Ktoś kolejny raz ukradł zestaw narzędzi ze stacji samodzielnej naprawy rowerów na rowerostradzie…

Publiée par Robert Górski sur Jeudi 11 juillet 2019

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. Już kiedyś straż miejska sie przyczaila na dzialkach na jedrzychowie.To ktoś im nagral film,ze jeden mial zamkniete oczy i rzekomo spali.Słabo sie zamaskowali. Tu by sie przydal Rambo ze strazy miejskiej ,co by spal na drzewie .Taki czlowiek pająk ,spajderman. Predator….Obcy. Może trzaeba sprowadzić z gorzowa wielkopolskiego? Niech sie przebiorą za trupę cygańską i… cap!

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here