Ukradł ze sklepu skarbonkę przeznaczoną na leczenie chorego dziecka

0
186
fot. Lubuska Policja

Policjanci z Komisariatu Policji w Iłowej zatrzymali mężczyznę, który ukradł ze sklepu skarbonkę z pieniędzmi w kwocie 2000 złotych przeznaczonymi na leczenie chorego dziecka. – To jednak nie wszystko. 18-latek z Iłowej z cyklicznych kradzieży uczynił sobie stałe źródło dochodu. Łączna wartość skradzionych przez niego pieniędzy i mienia to blisko 7000 złotych. Mężczyzna na wniosek Prokuratury Rejonowej w Żaganiu i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany – informuje Arkadiusz Szlachetko z KPP w Żaganiu. 

Okradł skarbonkę na leczenie chorego dziecka
W czwartek (4 maja) policjanci z Komisariatu Policji w Iłowej zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który kradł przeważnie alkohole, kosmetyki oraz e-papierosy. – 18 kwietnia obrał on jednak inny „cel”. Na jednej ze stacji paliw ukradł skarbonkę z pieniędzmi w kwocie 2000 złotych, które były zbierane na leczenie chorego dziecka – informuje policja.

To nie jedyna kradzież
Łączna wartość skradzionych pieniędzy oraz mienia to blisko 7000 złotych. W trakcie przeszukania w miejscu zamieszkania zatrzymanego 18-latka policjanci ujawnili zniszczoną skarbonę. Mężczyzna usłyszał łącznie pięć zarzutów dotyczących przestępstwa kradzieży. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Żaganiu , sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here