Ukradł pieniądze ze stanowiska z truskawkami. Policja go szuka (ZDJĘCIA)

0
566
fot. Lubuska Policja

Policjanci z Komisariatu II poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież pieniędzy ze stoiska z truskawkami przy ul.Wojska Polskiego w Zielonej Górze. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z komisariatem.

Ukradł utarg ze stoiska z truskawkami

Policjanci z Komisariatu II Policji w Zielonej Górze w sierpniu 2019 roku zostali powiadomieni o kradzieży utargu ze stoiska z truskawkami. Prowadzący sprawę funkcjonariusz po sprawdzeniu zapisów monitoringu zainstalowanego w pobliżu miejsca zdarzenia ustalił, że widoczny jest na nagraniach mężczyzna, który mógł dokonać tej kradzieży.

Prokurator pozwolił na upublicznienie wizerunku

Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjanta prowadzącego dochodzenie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku mężczyzny podejrzewanego o kradzież.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na nagraniach oraz zdjęciach proszone są o kontakt z osobisty lub telefoniczny z Komisariatem II Policji, ul.Szarych Szeregów 8, tel: 68 4761211.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here