Ukradł perfumy w galerii Focus Mall. Poszukuje go policja (ZDJĘCIA)

2
24447
fot. Lubuska Policja

Policjanci z Komisariatu II poszukują mężczyzny podejrzewanego o kradzież perfum w sklepie Sephora w galerii  Focus Mall. Do kradzieży doszło 14 stycznia 2023 roku. – Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z komisariatem – informuje Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. 

Policjanci z Komisariatu II Policji w Zielonej Górze zostali powiadomieni o kradzieży markowych perfum wartości ponad 700 złotych ze sklepu Sephora znajdującego się w galerii Focus Mall przy ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze. – Prowadząca sprawę funkcjonariuszka po sprawdzeniu zapisów monitoringu zainstalowanego w galerii ustaliła, że na nagraniach widoczny jest mężczyzna, który mógł dokonać tej kradzieży – tłumaczy policja.

Postanowienie o upublicznieniu wizerunku

Nadzorujący sprawę Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zielonej Górze przychylił się do wniosku policjantki prowadzącej dochodzenie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku mężczyzny podejrzewanego o kradziez perfum. – Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na nagraniach oraz zdjęciach proszone są o kontakt z osobisty z Komisariatem II Policji, ulica Szarych Szeregów 8, telefoniczny z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 7951211 bądź mailowy: komendant.kp2_zgora @go.policja.gov.pl – informuje M. Barska.

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here