Udany duet: „przyjemne z pożytecznym” sprawdza się nawet w sprzątaniu!

0
104
fot, materiały prasowe

W chaotycznym, pędzącym świecie, tak wiele rzeczy zaprząta naszą głowę. Praca, dom, partner, rodzina, obowiązki i zajęcia dodatkowe. Można tak wymieniać bez końca. Niestety rzadko umieszczamy na tej liście przyjemności, nieskomplikowane życie czy odpoczynek. Może jednak warto pozwolić sobie na odrobinę odprężenia na co dzień, pozbywając się chociażby części naszych obowiązków. Te zaliczane do najbardziej mozolnych, to prace związane z domowymi sprawami, a wśród nich najbardziej czasochłonne – sprzątanie mieszkań czy mycie okien.

W kwestii sprzątania poszukujmy naprawdę prostych rozwiązań!

W ostateczności i tylko w nagłych przypadkach zdarza nam się korzystać z pomocy mamy, siostry, czy wynajętej pomocy, ale chyba prościej byłoby zatrudnić profesjonalną firmę sprzątającą.

Wśród wielu podmiotów na wyróżnienie zasługują takie, które w sposób przejrzysty, jasny i rzetelny prezentują oferowane usługi. Najprostszym sposobem na zapoznanie się z ich propozycjami, jest po prostu skorzystanie z internetu. Niewiele jednak firm sprzątających przedstawia swoją ofertę, wykorzystując to narzędzie. Za to możemy mieć pewność, że te, które się decydują na taki krok, są prawdziwymi profesjonalistami.

Zaufanie i uczciwość to cechy profesjonalnej firmy sprzątającej

Świetnym przykładem takiego postępowania jest Moppy.pl, działająca m. in. na terenie Wrocławia, Krakowa i okolic. Nie jest to firma będąca pośrednikiem w tego typu usługach, ale profesjonalny podmiot, zatrudniający i zajmujący się rekrutacją pracowników oraz regularnymi szkoleniami swojego personelu. Każdy członek zespołu sprzątającego jest wyselekcjonowany przez firmę. Staranność w doborze właściwych ludzi przekłada się bezpośrednio na zadowolenie i satysfakcję klientów. Wyrażają to pozytywne referencje, a także grono zaufanych odbiorców.

Szeroka oferta usług, a w tym sprzątanie mieszkań

Równie ważny jest zakres świadczonych usług. Firma Moppy.pl proponuje 3 rodzaje pakietów: standardowy, premium i premium +. W skład podstawowych prac wchodzą m. in.: odkurzanie i

wycieranie kurzy, przywrócenie czystości w łazience, opróżnianie koszy na śmieci, ale również mycie lodówki, piekarnika czy kuchenki mikrofalowej. To jednak nie wszystko – liderzy na rynku tego typu usług zajmują się kompleksowym sprzątaniem mieszkań, domów, powierzchni biurowych, ale również lokali komercyjnych, hal, a także przywracaniem porządku po pracach remontowych.

Ubezpieczenie w razie spowodowania szkody podczas sprzątania

W poszukiwaniu uproszczeń i firm sprzątających, które odciążą nas od nadmiaru obowiązków, przyjrzyjmy się dokładnie tylko takim, które posiadają ubezpieczenie na świadczone przez siebie usługi. Niestety każda ciężka praca, w tym sprzątanie mieszkań, powierzchni biurowych oraz mycie przeszkleń, niesie ze sobą elementy ryzyka. Nawet najlepiej wykwalifikowanemu pracownikowi przydarzyć się może „wpadka” w postaci uszkodzenia elementu wykończenia wnętrza, rozbicia wazonu, bądź naczynia. Przewidując ewentualne powstanie szkody, najlepsze firmy sprzątające posiadają polisę ubezpieczeniową. Niektóre z nich nawet w wysokości 1 mln zł! Warto zaufać tylko sprawdzonym firmom, profesjonalnie i uczciwie podchodzącym do wykonywanej pracy.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here