Uciekał przed policją, gubił buty, a potem w biegu zdejmował ubrania

0
341
fot. ZielonaNews.pl

Zielonogórscy kryminalni z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób zatrzymali  poszukiwanego listem gończym. – Mężczyzna ukrywał się od stycznia wspomagany przez swoją rodzinę. Kiedy policjanci przyjechali do domu gdzie przebywał, próbował uciekać i biegnąc przez pola w kierunku lasu zgubił swoje buty – informuje policja. Skutecznie zatrzymany przez policjantów wczoraj  został odwieziony do aresztu śledczego.

Poszukiwali go od stycznia

Policjanci z Wydziału Kryminalnego wchodzący w skład Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób komendy miejskiej w Zielonej Górze każdego dnia zatrzymują osoby poszukiwane. Czasem zatrzymanie wygląda tak nietypowo jak wczorajsze w jednej z podzielonogórskich miejscowości. – Od stycznia bieżącego roku zielonogórscy policjanci poszukiwali mężczyzny, który zgodnie z decyzją sądu miał trafić do aresztu. 38-latek przy wsparciu swojej rodziny ukrywał się przed policjantami, ale wczoraj zielonogórscy kryminalni nie dali się zwodzić rodzinie poszukiwanego. Kiedy przyjechali do domu gdzie miał przebywać mężczyzna usłyszeli od jego matki, że nie widziała go kilka miesięcy. Policjanci jednak weszli na teren posesji a kiedy poszukiwany ich zobaczył próbował uciekać przez pola w kierunku lasu – informuje policja.

Zgubił buty

Policjantka i policjant z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób pobiegli za mężczyzną i ze zdziwieniem zobaczyli jak uciekający gubi swoje buty i biegnie dalej w skarpetkach, a potem jeszcze w biegu zdejmuje swoje ubrania. – Po kilku minutach 38-latek został skutecznie zatrzymany i odwieziony do policyjnego aresztu. Brakujące części garderoby rodzina dostarczyła mężczyźnie po pewnym czasie – informuje policja. Wczoraj rano poszukiwany trafił do Aresztu Śledczego w Zielonej Górze

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here