Tynk na elewacji się pokruszył? Sprawdź jak zadbać o pobite tynki?

0
167
fot. materiały prasowe

Zadbana nieruchomość musi być pięknie otynkowana. Uszkodzenia elewacji wyglądają źle i wpływają ujemnie na stan techniczny budynku. Na szczęście także z tym problemem można sobie łatwo poradzić dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii. Możemy pomóc w czyszczeniu wszystkich ceglanych i kamiennych powierzchni. Wejdź na stronę KMI Pro system, aby dowiedzieć się więcej na temat świadczonych przez nas usług. Jeśli będziesz mieć jakieś pytania, napisz do nas wiadomość, a chętnie udzielimy Ci szczegółowych odpowiedzi i sporządzimy ewentualną, spersonalizowaną wycenę.

Kiedy warto odnowić elewację z kamienia?

Możemy pomóc w renowacji budynków drewnianych, ale także takich, których elewacje zostały zrobione z cegły, kamienia, piaskowca, czy klinkieru. Dotyczy to  budynków, ale także murów i ogrodzeń. Odrestaurowanie pięknych ceglanych kościołów o wartości historycznej oraz całej towarzyszącej infrastruktury nie stanowi dużego problemu technicznego i może zostać wykonane z zachowaniem wszelkiej ostrożności. Prace konserwacyjne można przeprowadzić zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Oczyszczenie ceglanych budowli z wieloletniego brudu oraz zacieków może tchnąć w nie nowe życie.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod możliwe jest sprawne usunięcie zanieczyszczeń trwale wnikniętych w strukturę materiału bez uszkodzenia jego powierzchni. Gwarancją bezpieczeństwa pracy z nami jest aktywne zaangażowanie konserwatora zabytków, który dba o to, aby nieruchomość zachowała swój wyjątkowy charakter. Jeśli masz pod opieką wyjątkowo cenne elewacje, skorzystaj z usług KMI Pro System, a sprawimy, że odzyskają blask i będą wyglądać jak świeżo wybudowane.

Jak wykonać renowację elewacji z kamienia?

Renowacja elewacji z kamienia składa się z kilku kroków. Pierwszym etapem działania jest usuwanie górnej warstwy pozostałości zbitego wcześniej tynku. Pozwala to na odsłonięcie muru bez niszczenia jego powierzchni. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego procesu, wejdź na stronę: https://kmiprosystem.pl/zbite-tynki/. Naprawa pękniętych tynków może przywrócić świetność nawet najbardziej zaniedbanej nieruchomości i sprawić, że będzie się zupełnie inaczej prezentowała.

Następny krok to piaskowanie niskociśnieniowe, które pozwala na dokładne oczyszczenie elewacji oraz przywrócenie jej pierwotnej barwy. Jeśli zachodzi taka konieczność, możemy również zlikwidować niechciane grafitti i murale zasłaniające fasadę. Dzięki zastosowaniu piaskowania można pozbyć się także efektywnie mchów i innych narośli. Ważny etap to fugowanie kamienia. Pozwala ono na wykończenie prac i doszlifowanie szczegółów. Starannie wykonana impregnacja zaś umożliwia utrwalenie efektów czyszczenia. Usługi naszej firmy charakteryzują się wysoką wydajnością i tempem wykonania. Renowacja nieruchomości przebiega bardzo szybko, budynek nie jest więc długo wyłączony z użytku. Współczesne sposoby renowacji kamiennych elewacji pozwalają na uzyskanie spektakularnych rezultatów. 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here