Twój chrześniak kończy za chwilę roczek? Zamów wyjątkowy prezent już dziś!

0
25
fot. materiały prasowe

Pierwsze urodzinki dziecka wzbudzają zawsze wiele emocji wśród całej rodziny. Jest to w końcu ważny dzień dla wszystkich osób z otoczenia malca. Uroczyste uczczenie narodzin wiąże się również z cudownymi prezentami, więc kiedy otrzymałeś już zaproszenie, warto byłoby się zastanowić nad podarunkiem dla Twojego chrześniaka. W tym poradniku znajdziesz najlepsze pomysły na upominek, który po latach, wciąż będzie dobrze wspominany. Sprawdź, co polecamy sprezentować maluchom na to ważne święto.

Oryginalne prezenty na roczek! Stylowe, szykowne i symboliczne pamiątki

Najpiękniejsze prezenty dla dziecka zawsze spoczywają na barkach rodziców chrzestnych. Upominki dobrze jest dobierać rozważnie, z pewnym wyczuciem smaku i większą odrobiną estetyki. Tradycja na szczęście nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze można zaczerpnąć z jej źródeł. Przykładem tradycyjnego prezentu jest złota zawieszka lub bransoletka, która dopasowana w odpowiedni sposób będzie idealnym podarunkiem na roczek dziecka. Taki rodzaj upominku można oczywiście nieco unowocześnić, grawerując go. Wykorzystując tę technikę można otrzymać znakomity prezent, który upamiętni dzień narodzin Twojego chrześniaka. Zostając w temacie tradycyjnych form podarunkowych, polecamy przyjrzeć się złotym krzyżykom i medalikom, które wnoszą dodatkowy symbol w życie dzieciątka. Tego typu prezenty z całą pewnością zostaną z malutkimi solenizantami na lata.

Złap ulotne chwile w jedno miejsce! Album na wspomnienia z dzieciństwa

Przechowuj najważniejsze wspominki swojego chrześniaka w spersonalizowanych albumach na zdjęcia. Taki prezent na pewno nawet po latach będzie wywoływał uśmiech na ustach całej rodziny. Albumy ze spersonalizowaną okładką zrobią duże wrażenie na bliskich i na samym maluszku, kiedy ten już dorośnie. Warto uwieczniać na zdjęciach każdą chwilę z życia dziecka, aby później przy kolejnych świętach i okazjach, móc poruszać tematy związane ze swoją małą pociechą. Z doborem albumu nie będziesz mieć większych problemów. Jeśli chodzi o kolorystykę, najlepiej balansować pośród jasnych odcieni. Kwestia wymiarów też nie powinna być kłopotliwa, ponieważ większość albumów występuje w standardowych, jednakowych rozmiarach. Wybierz niezapomniany prezent na roczek i świętuj wraz z całą rodziną przepiękny czas pierwszych urodzin dziecka. Szeroki wybór upominków zasługujących na uwagę, jest dostępny w sklepie Murrano. Znajdziesz tam wiele ciekawych produktów na roczek, które można spersonalizować bez dodatkowych opłat.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here