Tutaj kupisz części samochodowe prawie jak nowe

0
537
fot. reparts

Firma Reparts zajmuje się regeneracją części samochodowych. To tu zużyte lub zniszczone elementy dostaną drugie życie. A my będziemy mogli nabyć potrzebne części za mniejsze pieniądze, ale o jakości nie odbiegającej od części całkowicie nowych.

Kiedy zepsuje nam się część w samochodzie stoimy przed wyborem: produkt oryginalny, zamiennik lub podzespół, któremu przywrócono pełną sprawność. Pierwsza opcja wydaje się najkorzystniejsza, jeżeli komuś zależy na najwyższej jakości, ale jednocześnie jest najdroższa. Z kolei zamienniki potrafią bardzo rozczarować, bo mają krótką żywotność. Może zatem warto zastanowić się nad regeneracją?

Czym jest regeneracja?

Regeneracja to nie tylko naprawa. Procesy, którym poddane są zużyte lub uszkodzone części sprawiają, że można śmiało powiedzieć, że są one jak nowe. Regeneracja podzespołu samochodu to skomplikowany proces. Zużyta bądź uszkodzona część jest najpierw demontowana, dokładnie czyszczona. Następnie elementy, które są zniszczone zostają wymienione. Po ponownym montażu, czas na dokładne testy. Jeśli podzespół je przejdzie, wówczas może trafić do naszego auta i służyć nam długo.

Dlaczego warto wybrać Reparts?

– Osoby, które decydują się na nabycie regenerowanych podzespołów, sporo oszczędzają, mogą liczyć na ich wysoką jakość, a na dodatek postępują w proekologiczny sposób – wyjaśnia właściciel firmy Reparts. To właśnie tutaj w profesjonalnym warsztacie fachowcy, przy zastosowaniu odpowiednich narzędzi i nowoczesnych technologii, regenerują części samochodowe.- Regenerowane sprzęgła, turbiny, a także wtryskiwacze, to idealne rozwiązanie nie tylko dla tych, którzy szukają oszczędności, ale przede wszystkim dla tych, którzy chcą, aby kupowane przez nich części pochodziły ze sprawdzonego i pewnego źródła – zapewnia obsługa firmy. Kupując w Reparts, masz pewność, że dostaniesz produkt w 100% sprawny, który prawie nie różni się od nowego. Dlaczego? Bo tutaj stawia się na profesjonalizm pracowników i nowoczesny sprzęt. A firma daje aż pięć miesięcy gwarancji na regenerowane części. – Bezpieczeństwo i zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego na wszystkie sprzedawane części udzielamy 5 miesięcznej, pisemnej gwarancji – informuje właściciel.
Mało tego firma zajmuje się także utylizacją zużytych podzespołów. – Bez zbędnych formalności, 100 procent satysfakcji – głoszą hasła Reparts. Więcej informacji znajdziecie także na fapage Reparts.

Firmę Reparts możesz odwiedzić od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 -18.00 w Zielonej Górze przy ul. Krośnieńskiej 12.

Źródło: Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here