Turnieje piłkarskie, biegi, strzelnica laserowa i wiele więcej podczas finału WOŚP (HARMONOGRAM)

1
336
WOŚP Zielona Góra Harmonogram imprez sportowych już jest. Sprawdź!
fot. fb WOŚP Zielona Góra

26 finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Znamy już większość atrakcji, jakie będą działy się przy dwóch scenach w centrum Zielonej Góry. Poznaliśmy także niektóre przedmioty licytacji, ale to nie wszystko (czytaj: Licytacje i inne atrakcje WOŚP). Finał WOŚP to także sportowe atrakcje, o których opowiadali członkowie zielonogórskiego sztabu WOŚP.

WOŚP na sportowo

Sportowe emocje rozpoczną się już o godzinie 10:00 w hali przy ul. prof. Szafrana. Wydarzenie rozpocznie się turniejem skrzatów, z kolei o 14.00 Futsaliści AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego rozegrają mecz charytatywny z Lechią Zielona Góra. Później odbędą się kolejne turnieje. Wśród sportowych atrakcji będzie miał miejsce pokaz freestyle’u piłkarskiego Adriana Janusza i Łukasza Rostalskiego. Podczas licytacji będzie można również wygrać koszulkę piłkarza reprezentacji Polski Michała Pazdana, a także koszulki zawodniczek Medyka Konin.

WOSIR gra z WOŚP

Do WOŚP dołącza się także Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzonkowie. WOSIR udostępni strzelnice laserową i pneumatyczną, a także jaskinie solną i pływalnie. Cena za te atrakcje to wrzutka do puszki WOŚP. Będą też atrakcje jeździeckie, zumba i marsz nordic walking, a jeśli pogoda pozwoli to również kulig. Ponadto zlicytować będzie można m.in. sportowe vouchery.

Policz się z cukrzycą podczas WOŚP

Biegacze również będą mogli wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy podczas biegu „Policz się z cukrzycą”, którego organizatorem jest stowarzyszenie “Zielona Góro Zacznij Biegać”. Trasa liczy 5 km, poprowadzi przez las za halą CRS, a zakończy się przy hali lekkoatletycznej MOSIR. Start o godz. 12.45. Zapisy na www.pulsarsport.pl, opłata startowa 30 zł. To nie wszystkie atrakcje, zapraszamy do zapoznania się z pełnym harmonogramem imprezy!

Harmonogram dnia (14.01.2018)

10.00-20.00 hala przy ul. Szafrana 6 – Turniej Piłkarski i Mecz Charytatywny Lechia Zielona Góra i Przyjaciele vs. AZS i Przyjaciele.

11.00-15.00 WOSIR u. Drzonków-Olimpijska 20 – wszystkie obiekty WOSIR za wrzut do puszki

11.00-13.00 – ul. Jaskółcza 30C Brazylijskie Ju-Jitsu CYKLON – trening za wrzut do puszki

Snoocer klub, ul. Okulickiego 35 – Liga Bilarda

Skokoloco, ul. Dekoracyjna 8 – Skokoloco gra z WOŚP

10.00-17.00 Klub Iron Church, ul. Zacisze 16 -Maraton jogi

13.00-16.00 Scena koło Ratusza – Scena Otwartych Serc

12.00-14.00 CRS ul Sulechowska 41 – 12 Bieg Policz się z cukrzycą – WOŚP (start. 12.45)

14.00-19.00 CRS, ul. Sulechowska 41 – Koncert zespołu cHMURA w Jazzkine

Turystyczny Rajd 4×4 dla WOŚP Zielona Góra

Garbusy – CRS Sulechowska 41

 

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here