Trwają Targi Pracy. Kilkadziesiąt pracodawców poszukuje pracowników (ZDJĘCIA)

0
728

Dziś od godz. 10.00 na Uniwersytecie Zielonogórskim przy ul. Szafrana 5 trwają Targi Pracy. To już XVI edycja tego wydarzenia. Targi potrwają do godz. 14.00.

Targi to najlepsza okazja, żeby w jednym miejscu i czasie poznać aktualne oferty pracy, porozmawiać z pracodawcami o wymaganiach stawianych kandydatom, złożyć lub sprawdzić dokumenty aplikacyjne, czy też otrzymać materiały informacyjne przygotowane przez firmy wystawiające się na targach.  Pracodawcy natomiast mają możliwość pozyskania dobrze przygotowanej, wykwalifikowanej kadry pracowników, stażystów i praktykantów oraz mogą trwale zaistnieć w świadomości studentów i absolwentów jako pracodawca.

Ale targi to nie tylko oferty, ciekawe z punktu widzenia studenta czy absolwenta, są także propozycje dodatkowe, w postaci prezentacji firm biorących udział w targach oraz warsztatów, które co bardzo istotne, prowadzone będą przez praktyków- pracowników firm biorących udział w targach.

Targi to również miejsce spotkania ludzi przedsiębiorczych, myślących o założeniu własnej firmy. Swoją ofertę przedstawią instytucje na co dzień zajmujące się promowaniem przedsiębiorczości , a także instytucje rynku pracy.

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here