Trwają odbiory w Estrada Park. Jakie sklepy będą w nowym centrum handlowym?

2
14985
fot. ZielonaNews.pl

W Zielonej Górze przy ul. Wrocławskiej powstał nowy kompleks handlowy, który składa się
z trzech budynków. Jeden z nich zajmuje operator spożywczy, a dwa pozostałe należą do parku handlowego Estrada.

Kiedy otwarcie Estrada Park w Zielonej Górze?

Z pytaniem o to na kiedy zaplanowano otwarcie, a także, czy przewidziano jakieś dodatkowe atrakcje na ten dzień skierowaliśmy się do inwestora, czyli firmy P.A. Nova. – Obecnie trwają odbiory obiektu. Po zakończeniu pracy służb odbiorowych, właściciele sklepów parku handlowego będą mogli rozpocząć towarowanie lokali – wyjaśniła nam Agnieszka Jurkiewicz, dyrektor marketingu i komunikacji grupy P.A. NOVA SA.

Jakie sklepy pojawią się w Estrada Park w Zielonej Górze?

Powierzchnia parku handlowego wynosi prawie 3000 m2, a wśród najemców klienci znajdą sklepy znanych i popularnych marek ogólnopolskich i lokalnych: Action, Maxi Zoo, Pepco, Rossmann, Zyguła. – Do wynajęcia pozostał jeszcze jeden lokal o powierzchni 187m2.
Parking dla całego kompleksu handlowego wynosi prawie 300 miejsc parkingowych – informuje A. Jurkiewicz. W kompleksie handlowym znajdować się będzie także market Kaufland.
W ramach budowy kompleksu handlowego powstało rondo u zbiegu ul. Wrocławskiej
i Sienkiewicza, które poprawi płynność ruchu w tej części miasta. Ruch na rondzie rozpocznie się w najbliższy czwartek. Zobaczcie wideo kończących się prac przy rondzie u zbiegu ulic Wrocławskiej i Sienkiewicza! (poniżej). Czytaj więcej: W czwartek pojedziemy nowym rondem.

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Wszystko ładnie i pięknie….Ale parkujące pojazdy na „miejscach wyłączonych z ruchu” to chyba coś nie tak.Czy policja może interweniować na tym parkingu ?
    No zobaczymy, czy będą jakieś zgłoszenia przez zarządcę parkingu.

  2. Nowe rondo zlikwidowało „światła” i nie jest bezpiecznie na przejściach dla pieszych.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here