Trwa rozbudowa Focus Mall. Jakie sklepy mogłyby się tu pojawić? (ZDJĘCIA)

15
7329
fot. ZielonaNews.pl

Od 2018 roku trwa przebudowa galerii Focus Mall. W kwietniu 2019 roku do użytku został oddany nowy, zadaszony parking. Teraz galeria jest przebudowywana i rozbudowywana. W miejsce starego parkingu powstanie trzykondygnacyjny parking a także część handlowa.



Rozbudowa Focus Mall w Zielonej Górze

Inwestycja jest warta prawie 200 mln zł i realizuje ją Mostostal Warszawa. Docelowa powierzchnia galerii po remoncie osiągnie 117 tys m2. Prace rozłożone są na etapy. W pierwszym powstał parking dwupoziomowy na ponad 300 samochodów. Pojawiły się także nowe lokale gastronomiczne.

Przebudowa galerii trwa



Obecnie przebudowywana jest galeria handlowa i wymieniane instalacje. Trwa także budowa zupełnie nowego obiektu w miejsce starego parkingu. To tutaj powstaną kolejne parkingi a także pomieszczenia handlowe.  –  Na terenie dawnego parkingu stawiamy budynek, w którym pojawią się nowe sklepy, a także trzypoziomowy parking!- czytamy na fanpage Focus Mall Zielona Góra. W ramach inwestycji zachowywane są historyczne ściany zewnętrzne budynku, co widać doskonale na nowo wyremontowanej części galerii.

Jakie sklepy mogłyby się pojawić w Focus Mall Zielona Góra?



Focus Mall Zielona Góra na swoim fanpage pyta klientów, jakie sklepy chcieliby widzieć w nowej galerii. –  Jakie sklepy chcielibyście zobaczyć w nowej części? Macie swoich ulubieńców, których chętnie odwiedzilibyście w FOCUS MALL? – czytamy w poście Focus Mall (post znajdziecie tutaj: Focus Mall – jakie marki chcesz tu zobaczyć?). A Wy macie swoje typy? Jeśli tak, to zachęcamy do komentowania.

 

PODZIEL SIĘ

15 KOMENTARZE

  1. Remington
    Smith & Wesson
    Glock
    Beretta
    Na razie z Gośką nazbierałyśmy na magazynek do UZI 😀

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here