Trwa budowa inteligentnych mieszkań na os. Mazurskim (WIZUALIZACJE)

1
782
fot. Materiały Inwestora

W czerwcu ruszyła budowa kolejnych dwóch budynków mieszkalnych na os. Mazurskim w Zielonej Górze. Te atrakcyjne i nowoczesne mieszkania umiejscowione na spokojnym i kameralnym osiedlu, będą dostępne w przyszłym roku. Już teraz można je jednak zarezerwować.

Powstają kolejne budynki

Mieszkania na os. Mazurskim w Zielonej Górze cieszą się ogromnym zainteresowaniem zielonogórzan. Teraz powstają jeszcze dwa kolejne budynki – każdy z nich liczyć będzie 36 mieszkań, rozmieszczonych na 3 piętrach. W obiektach znajdować się będzie winda, a same budynki będą ogrodzone, zaś przy wjazdach/wyjazdach zostaną zamontowane szlabany. Na ostatnich piętrach znajdować się będą mieszkania posiadające zarówno taras, jak i balkon. Inwestor informuje również, że kuchnie mogą być z aneksem i bez niego, a każde mieszkanie posiadać będzie piwnice. Będzie także hala garażowa. Zamontowany zostanie monitoring i wideofony.

Inteligentne mieszkania

Os. Mazurskie w Zielonej Górze kusi inteligentnymi mieszkaniami. Co to znaczy? W nowo realizowanych mieszkaniach będzie możliwość sterowania systemem oświetleń, drzwi i innych urządzeń. Co oznacza, że lokator będzie miał możliwość wyboru tygodniowego schematu prostego lub schematu zdarzeń. Pierwszy schemat może przykładowo obejmować: podnoszenie się rolet dokładnie o 6 rano i odpowiednią manipulację ogrzewaniem. Schemat zdarzeń daje możliwość, np.: zmniejszenia temperatury w grzejnikach, po otwarciu okna lub podnoszenia rolet i włączenia klimatyzacji w mieszkaniu, gdy zaparkujemy samochodem pod domem.

fot. Materiały Inwestora

Atrakcyjna lokalizacja

Na szczegółową uwagę mieszkań, wpływa ich atrakcyjna lokalizacja. Usytuowane są w północno-wschodniej części Zielonej Góry, przy ul. Augustowskiej. Znajdują się w bliskiej okolicy z lasami, co przyjazne jest właścicielom psów. Ponadto ważnym atutem os. Mazurskiego jest dobra infrastruktura drogowa i ścieżki rowerowe. Zlokalizowane jest w spokojnej i cichej okolicy. Osiedle nie jest odsunięte od ścisłego centrum miasta. Dojazd samochodem potrwa około pięciu minut. Dzięki bardzo dobrej komunikacji miejskiej, osoby nieposiadające samochodów, będą mogły dojechać do miasta bez problemów.

W pobliżu os. Mazurskiego jest wiele punktów usługowych

W okolicy budowanych bloków znajdują się: Centrum Handlowe Pomorskie – Intermarche Super, szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole, biblioteka, przychodnia lekarska, ośrodek rehabilitacyjno-zabiegowy, dwie apteki, placówki bankowe, posterunek policji, dwa sklepy „Biedronka”, pizzeria, usługi fryzjerskie, a także lokale całodobowe: piekarnia i skle. Ponadto w okolicy znajduje się także stacje benzynowe Orlen i Intermarche.

Budowa pierwszego, większego budynku ruszyła w czerwcu, a jej realizacja potrwa 10-12 miesięcy. Pod koniec roku rozpoczną się prace budowlane nad drugim budynkiem, którego budowa przewidziana jest na 10-12 miesięcy. Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie inwestora.

 

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here