Trwa budowa centrum dystrybucyjnego. Tutaj znajdzie pracę ponad tysiąc osób (ZDJĘCIA)

0
592
fot. ZielonaNews.pl

W Sulechowie powstaje największe centrum dystrybucyjne TJX Europe w Europie kontynentalnej. Inwestycja wesprze dostawy produktów do sklepów TK Maxx w Polsce, Niemczech, Austrii i Holandii. W transakcji spółkę TJX Europe reprezentowała firma doradcza Cresa.
Centrum dystrybucyjne w Sulechowie

W marcu ruszyła budowa centrum dystrybucyjnego. Za budowę centrum dystrybucyjnego odpowiada Panattoni – europejski deweloper powierzchni magazynowych. Otwarcie nowego centrum dystrybucyjnego, w którym w pierwszym roku działalności zatrudnienie znajdzie ponad 1000 osób, planowane jest na jesień/zimę 2022/2023. Nowo powstały obiekt będzie największym centrum dystrybucyjnym TJX Europe w Europie kontynentalnej, które w pierwszym roku działalności utworzy ponad 1000 miejsc pracy.

Działka o powierzchni 23 ha
Budynek o metrażu ponad 61 000 m2 powstaje na działce o powierzchni 23 ha w Sulechowie. Będzie to drugie, po Wrocławiu, centrum dystrybucyjne TJX Europe w Polsce i szóste w Europie – obok Bergheim w Niemczech oraz Stoke, Wakefield i Walsall w Wielkiej Brytanii. Produkty procesowane w nowo powstałym obiekcie będą transportowane do ponad 200 sklepów TK Maxx, zlokalizowanych w Austrii, Holandii, Niemczech oraz Polsce. Zobaczcie zdjęcia poniżej!
PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here