Troje dzieci z ojcem pływając po jeziorze Niesłysz wypadło z łodzi

0
1066
fot. ZielonaNews.pl

Troje dzieci z ojcem pływając po jeziorze Niesłysz wypadło z łodzi. Dzięki służbom ratowniczym udało się wszystkich uratować. Kiedy mężczyzna z 15-miesięcznym dzieckiem pojechali do szpitala, świebodzińscy policjanci zaopiekowali się pozostałymi dziećmi. Pamiętajmy o bezpieczeństwie nad wodą – warto, aby z wakacji przywieźć tylko pozytywne wspomnienia.
Troje dzieci i ojciec wpadli do jeziora Niesłysz

W piątek (31 lipca) około godziny 15:30 nad jeziorem Niesłysz, doszło do niebezpiecznej sytuacji. 47-letni mężczyzna zabrał troje swoich dzieci na przejażdżkę łodzią typu omega. W pewnym momencie doszło do wywrócenia łodzi. Znajdujące się na niej osoby – ojciec oraz jego troje dzieci w wieku 15 lat, 11 lat i najmłodsze 15-miesięczne wypadli za burtę.

Szybko zareagowano
Szybka reakcja ratowników WOPR oraz świadków zdarzenia pozwoliła uratować ich i wyciągnąć na łodzie. W pewnej chwili najmłodsze dziecko zaczęło tracić przytomność i wraz z ojcem zostało przetransportowane do szpitala. Policjanci badający okoliczności zdarzenia zaopiekowali się 15- i 11-latkiem, kiedy ich tata z najmłodszym dzieckiem przebywał w szpitalu. Szczęśliwie 15-miesięczne dziecko musiało zostać tylko na obserwacji i tata mógł szybko wrócić po pozostałe dzieci.

 

Źródło: mł. asp. Marcin Ruciński

Komenda Powiatowa Policji w Świebodzinie

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here