To już pewne. Kaufland powstanie w Zielonej Górze

6
9461
Designed by Freepik

– Czy w Zielonej Górze powstanie Kaufland? – pytają nas Czytelniczy i informują, że pojawiają się ogłoszenia rekrutacyjne. – Gdzie będzie znajdował się obiekt? – dopytują. Biuro prasowe Kaufland potwierdziło, że market powstanie. Jednak nie chcą zdradzać szczegółów związanych z inwestycją. Wiemy natomiast, gdzie będzie zlokalizowany.

Powstanie Kaufland w Zielonej Górze

Z pytaniem o plany firmy Kaufland skierowaliśmy się do ich biura prasowego. Pytaliśmy m.in. o trwającą rekrutację i o plany budowy hipermarketu na terenie Zielonej Góry. – Potwierdzamy, że sieć Kaufland planuje otworzyć nowy sklep w Zielonej Górze przy skrzyżowaniu ul. Lwowskiej i Wrocławskiej. Dalsze szczegóły dotyczące tej inwestycji będziemy przekazywać w miarę postępu prac – poinformowała nas Daria Tworek z biura prasowego Kaufland.

PODZIEL SIĘ

6 KOMENTARZE

  1. Qql, Kaufland będzie w miejscu gdzie dawnej była Estrada, tylko, że tam ma powstać jakaś galeria handlowa i pewnie Kaufland wydzierżawi tam miejsce.
    Z drugiej strony, czego my oczekujemy po panu Kubickim i jego ekipie?
    Oni już pokazali, że nie zależy im na rozwoju Zielonej Góry, tylko na … Tak właściwie nie wiadomo na czym Kubickiemu zależy.

  2. Niby 140 tysięczne miasto, a tematy jak z powiatowego miasteczka. Sklep będą budować:):)

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here