To już ostatni tydzień z LMW! Będą koncerty, pokazy uliczne i targi [PROGRAM]

1
233
fot. Mirosław Materek

Lato Muz Wszelakich podobnie, jak wakacje, dobiega końca. Sprawdźcie, co organizatorzy przygotowali na ten ostatni tydzień. 

Już jutro (wtorek) odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Sztuki Ulicznej “Buskerbus”. Na deptaku i placu teatralnym pojawią się liczni artyści uliczni, którzy będą prezentować swoje pokazy.

– Tłumy, taniec, oryginalna muzyka, ogień, śmiech, monocykle i hula-hopy… Powraca BuskerBus! W dniach 25-26 sierpnia 2020 Zielona Góra zmieni się w mekkę muzyki, cyrku, teatru, komedii i szeroko pojętych niespodzianek – informują organizatorzy

26 sierpnia, w środę, przewodnik Cezary Jakubaszek oprowadzi chętnych po kryminalnym szlaku Zielonej Góry. W czwartek (27 sierpnia) o 18.00 w WiMBP odbędzie się spotkanie z Robertem Rudiakiem i jego książką “Fenomen Michała Kaziowa”. Natomiast o 19.00 ZOK zaprasza na koncert Patrycji Kosiarkiewicz.

W piątek Studio Teatralne Guliwer przedstawi w amfiteatrze “Historyje o Królu Barnabie”. Niedziela 30 sierpnia to przede wszystkim targi lokalnych twórców, rzemieślników i artystów w Muzeum Etnograficznym w Ochli. O 17.00 w Planetarium Wenus będzie można posłuchać Orkiestry Dętej ZASTAL, a o 19.00 w kościele ewangelickim kolejny koncert, tym razem kameralny w ramach “Wieczorów u luteranów”.

Poniżej dokładny program:

Źródło: Lato Muz Wszelakich Zielona Góra

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Jak wypatrze bez maseczki, od razu dzwonie na mentownię..
    Winobranie się zbliża ..
    F tym roku karnawał samby na cmentarzu 😀

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here