Tężnia solankowa, samoczyszcząca się toaleta i wiele innych. Znamy zadania do BO 2022

0
2682
Budżet Obywatelski 2022 Zielona Góra
fot. ZielonaNews.pl

Magistrat przedstawił listę zadań, które wpłynęły do budżetu. Łącznie mieszkańcy zgłosili 43 zadania, ale część została zweryfikowana negatywnie. Wnioskodawcy mogą się jeszcze odwołać.
Negatywnie zaopiniowane wnioski

– Wszystkim mieszkańcom, których projekty uzyskały negatywną ocenę i nie zostały dopuszczone do głosowania, przysługuje prawo odwołania się od tej decyzji, poprzez wniesienie pisemnego odwołania do Prezydenta Miasta w terminie 6-10 grudnia 2021r. Część zadań oceniono negatywnie z sugestiami zespołu dla wnioskodawcy, umożliwiającymi poprawienie zgłoszenia w odwołaniu do Prezydenta Miasta. Dzięki temu część zgłoszeń ma jeszcze duże szanse na pozytywne rozpatrzenie i włączenie do etapu głosowania – informuje urząd miasta.

Zadania zweryfikowane w BO 2022
Wśród pozytywnie rozpatrzonych wniosków znalazł się m.in. Psi Park na Łużyckich Tarasach, rewitalizacja terenu wokół placu zabaw, budowa Pumtrucka, rozbudowa i doposażenie placu zabaw ul. Przylep- Skokowa, rewitalizacja terenu przy ul. Obywatelskiej. Harcerskiej, Ludowej, zakup automatu do zbierania, kompaktowania i segregacji jednorazowych opakowań, tężnia solankowa, Samoczyszcząca się toaleta w Dolinie Gęśnika. Pełną listę zadań wraz z opisem znajdziecie tutaj: Lista zadań – Budżet Obywatelski 2022.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here