Te kobiety są poszukiwane przez policję. W kilka sekund dokonały kradzieży

0
3447
fot. KMP Zielona Góra

– Prosimy wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęcia o kontakt z zielonogórską Policją. Kobiety są poszukiwane w związku z kradzieżą do której doszło na terenie sklepu – poinformowała zielonogórska policja.

Czytaj więcej za reklamą —>29 czerwca 2019 r. w Zielonej Górze w centrum handlowym przy ul. Wrocławskiej 17 na terenie jednego ze sklepów doszło do kradzieży,  gdzie nieznane sprawczynie zabrały w celu przywłaszczenia torebkę skórzaną marki Ryłko z zawartością telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy, portfela skórzanego, dowodu rejestracyjnego od samochodu osobowego marki Skoda Fabia i od samochodu osobowego marki Audi, dowodu osobistego, prawa jazdy, kluczyków do samochodu osobowego marki Audi A4 oraz trzech kart bankomatowych.

Czytaj więcej za reklamą —>– Kobiety weszły do sklepu z obuwiem ok. godz. 15.12. Jedna z kobiet stała niedaleko pokrzywdzonej i obserwowała co dzieje się w sklepie, po czym po ok minucie, druga z kobiet wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, zabrała torebkę i natychmiast obie wyszły ze sklepu. Kradzież trwała zaledwie kilka sekund – wyjaśnia policja.

Prosimy wszystkie osoby, które rozpoznają kobiety ze zdjęcia o kontakt z II komisariatem Policji w Zielonej Górze: Tel. (68) 476 12 11 lub (68) 476 12 20, Mail: dawid.trzebinski@go.policja.gov.pl

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here