Szpital potrzebuje krzeseł i stolików do nowych kontenerów

4
980
fot. Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze

Szpital Uniwersytecki w Zielonej Górze opublikował dziś na swoim profilu na Facebooku prośbę o pomoc w uzyskaniu 40 krzeseł i 4 stoliki (plastikowe).

Krzesła i stoliki są potrzebne do umeblowania dostarczonych wczoraj kontenerów. Kontenery ustawione są właśnie przed głównym wejściem oraz okulistyką i laryngologią. W pierwszych pacjenci będą bdani pod kątem zakażenia COVID-19 zanim wejdą do szpitala.  – – Drugie kontenery będą poczekalniami dla pacjentów, bo wiadomo, że zaraz będzie zimniej – informuje szpital.

Lecznica przypomina, że w ciągu najbliższych czterech miesięcy przed Klinicznym Oddziałem Chorób Zakaźnych powstaną pomieszczenia do pretriażu. – Będzie to konstrukcja postawiona na stałe z poczekalniami, punktami poboru wymazów, śluzami, sanitariatami, trzema izolatkami i pomieszczeniami do dekontaminacji. Na ten cel otrzymaliśmy wsparcie w kwocie 1,5 mln zł z budżetu województwa – informuje szpital na swoim profilu.

 

PODZIEL SIĘ

4 KOMENTARZE

  1. Dla lekarzy rodzinnych w tamtym roku wynajęty Hotel Sobieski warszawa ,basen i dżakuzi i sale konferencyjne,… dla bydła …barak.

  2. Ania ciebie mogą wymazywać, testować w pałacu. Tylko go moja droga ufunduj. Barak to pomieszczenie łatwe w dezynfekcji ma sporo zalet w takiej sytuacji. Twoje porównanie jest mocno chybione. Lekarzem nie jestem ale bydłem tym bardziej. Troche szacunku dla siebie i innych i świat będzie lepszy.

  3. Jeśli Twoja matka czy ojciec trafia do jednego z tych baraków a nazwiesz ich również bydłem????? Czy umieścisz przechowasz w hotelu Sobieski.??
    Jeśli chodzi o stoliki i krzesła. Są specjalne wymagania??? Jak z modelem rozmiarem???życzą sobie nowiutkie czy Obojętnie

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here