Dziś dzień spokoju wewnętrznego. Przyjdź i dowiedz się jak walczyć ze stresem

0
253
Photo by bruce mars from Pexels

Zielonogórski Ośrodek Kultury filia Stary Kisielin po raz pierwszy włączył się do organizacji wydarzenia w ramach 8. edycji Ogólnopolskiej Nocy Szkoleń. – Zapraszamy na Światowy Dzień Spokoju Wewnętrznego. II Zielonogórska edycja światowego wydarzenia pod nazwą ‘ INNER PEACE DAY’ ( tłum. Dzień Spokoju Wewnętrznego) które od 2014 roku odbywa się co roku w 51 krajach. Ideą wydarzenia jest nauczenie młodego pokolenia sposobu radzenia sobie ze stresem, agresją, potokiem myśli, utrzymywanie wewnętrznej równowagi, spokoju i radości.  W ramach spotkania będzie można uczestniczyć w wykładzie wraz z unikalnym doświadczeniem wewnętrznego spokoju i równowagi poprzez praktykę medytacji- informują organizatorzy. Wydarzenie na Facebooku: Noc Szkoleń – Dzień spokoju wewnętrznego. Wykłady odbędą się 23 marca.

Wykład dla studentów i młodzieży
godz. 15:00 | czas trwania ok. 1,5 h

Wykład dla mieszkańców miasta
godz. 17:00 | czas trwania ok. 1,5 h

Plan imprezy:
I. Prezentacja wydarzenia.
II. Przesłanie wielkich postaci walczących o pokój na świecie.
III. Wprowadzenie do techniki relaksacji poprzez medytację.
III. Unikalne doświadczenie medytacji.

Udział w Nocy Szkoleń jest bezpłatny.

Rejestracja na wydarzenie poprzez platformę:
https://eventon.click/wydarzenia/swiatowy-dzien-spokoju-wewnetrznego-innerpeace-day/

* osoby chcące zgłębić praktykę medytacji zapraszamy po wykładach głównych do uczestnictwa w ćwiczeniach w Sali Kominkowej.
** podczas wydarzenia nie wykonujemy żadnych ćwiczeń ruchowych tzw. yogi a osoby uczestniczące siedzą na krzesłach. Ubiór dowolny.

Dlaczego warto wziąć udział w Nocy Szkoleń?
Uczestników Nocy Szkoleń łączy chęć zmiany siebie, swojego życia lub otaczającego nas świata. Niektórzy chcą zdobyć wiedzę w jakieś nowej dziedzinie, wykształcić w sobie nowe umiejętności lub nawyki. Inni chcą nabyć motywacji do czegoś, pobudzić swoją kreatywność i wyobraźnię lub spojrzeć na świat z innej perspektywy. W osiąganiu tych osobistych celów może pomóc udział w organizowanym przez nas wydarzeniu w ramach Nocy Szkoleń.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here