Reklama
Reklama
Reklama
wtorek, 16 czerwca, 2026
Reklama
Reklama
Reklama
Strona głównaWydarzeniaKulturalneŚwiatowej klasy judocy w Zielonej Górze. Odbyły się u nas także mistrzostwa!...

Światowej klasy judocy w Zielonej Górze. Odbyły się u nas także mistrzostwa! (ZDJĘCIA)

W ubiegły weekend w Zielonej Górze odbyły się Otwarte Mistrzostwa Zielonej Góry w Judo. Poprzedził je camp, w którym udział wzięły sławy wielkiego kalibru. 




W sobotę w hali Czerwieńsku młodzi judocy trenowali pod okiem polskiej judoczki i mistrzyni Europy Beaty Pacut i Roberta Krawczyka, który jako pierwszy polski judoka zakwalifikował się na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Był to już czwarta edycja Zielonogórskiego Campu Judo „Idąc drogą mistrzów”, którą organizuje klub UKS Jedenastka. Dzień później, w niedzielę  11 września, odbyły się otwarte Mistrzostwa Zielonej Góry w Judo. Udział w niej wzięli młodzi judocy z całej Polski.

Chcesz spróbować swoich sił w judo? Trwają zapisy na zajęcia




Jeśli chcecie by Wasze dzieci poznały tę sztukę walki i brały udział w takich wydarzeniach, to teraz nadarza się okazja, bo klub prowadzi nabór dla dzieci i młodzieży. Pierwsze zajęcia są bezpłatne, a treningi odbywają się w SP 11 przy ul. Spawaczy 11. Grupa początkowa zajęcia ma we wtorki i czwartki w godzinach od 16.30 do 17.30. Szczegółowych informacji udziela trener pod numerem telefonu: 722 061 355.

Poniżej znajdziecie fotorelację z campu i mistrzostw.

Poznaj nasze social media

Sponsorowane

Manicure tytanowy – sprawdź co mówi o nim specjalistka z Zielonej Góry

Jeszcze do niedawna manicure tytanowy kojarzył się głównie z naturalnym wyglądem i jednolitym kolorem. Dziś coraz więcej kobiet odkrywa, że ta metoda stylizacji oferuje...

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj