Światowej klasy judocy w Zielonej Górze. Odbyły się u nas także mistrzostwa! (ZDJĘCIA)

0
214
fot. materiały prasowe UKS Jedenastka

W ubiegły weekend w Zielonej Górze odbyły się Otwarte Mistrzostwa Zielonej Góry w Judo. Poprzedził je camp, w którym udział wzięły sławy wielkiego kalibru. 
W sobotę w hali Czerwieńsku młodzi judocy trenowali pod okiem polskiej judoczki i mistrzyni Europy Beaty Pacut i Roberta Krawczyka, który jako pierwszy polski judoka zakwalifikował się na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Był to już czwarta edycja Zielonogórskiego Campu Judo „Idąc drogą mistrzów”, którą organizuje klub UKS Jedenastka. Dzień później, w niedzielę  11 września, odbyły się otwarte Mistrzostwa Zielonej Góry w Judo. Udział w niej wzięli młodzi judocy z całej Polski.

Chcesz spróbować swoich sił w judo? Trwają zapisy na zajęcia
Jeśli chcecie by Wasze dzieci poznały tę sztukę walki i brały udział w takich wydarzeniach, to teraz nadarza się okazja, bo klub prowadzi nabór dla dzieci i młodzieży. Pierwsze zajęcia są bezpłatne, a treningi odbywają się w SP 11 przy ul. Spawaczy 11. Grupa początkowa zajęcia ma we wtorki i czwartki w godzinach od 16.30 do 17.30. Szczegółowych informacji udziela trener pod numerem telefonu: 722 061 355.

Poniżej znajdziecie fotorelację z campu i mistrzostw.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here