Zobaczymy kabarety w amfiteatrze. Będzie też transmisja w Polsacie

1
700
Stolica Polskiego Kabaretu 2019
fot. fanpage Lato Muz Wszelakich

23 czerwca po raz kolejny odbędzie się kabaretowe widowisko pod nazwą Stolica Polskiego Kabaretu. W amfiteatrze wystąpią m.in. Kabaret Nowaki, Kabaret Ciach, Kabaret K2, Kabaret Skeczów Męczących oraz Piotr Bałtroczyk

Stolica Polskiego Kabaretu 2019. Będą kabarety w amfiteatrze i w telewizji

Czytaj dalej za reklamą —>– Tym razem poznamy Zieloną Górę z perspektywy pewnej turystki. Wyposażona w to, co najważniejsze w podróży do stolicy – słoiki od mamy, będzie poszukiwała wszystkich atrybutów miasta stołecznego. Zahaczymy także o historię Zielonej Góry zaczynając już od Średniowiecza i nie pomijając tak ważnej lokalnie historii żużla – informuje Agnieszka Hryniewicz z ZOK.

Znane i lubiane kabarety rozśmieszą widzów

Czytaj dalej za reklamą —>W widowisku udział wezmą: Kabaret Nowaki, Kabaret Zachodni, Kabaret Ciach, Kabaret K2, Kabaret Made in China, Kabaret Czesuaf, Kabaret Skeczów Męczących oraz Piotr Bałtroczyk.
Zielonogórskie kabarety połączą siły, aby we wspólnych skeczach i scenkach bawić i śmieszyć widzów w Amfiteatrze i przed telewizorami. Do tego kabarety znane i lubiane w całej Polsce oraz soliści, którzy w pojedynkę potrafią rozbawić najbardziej wymagającego widza. Będzie więc premierowo i niepowtarzalnie. Skecze, których jeszcze nie widzieliście, postacie, które uwielbiacie i atmosfera roześmianego zielonogórskiego amfiteatru – zapewnia A.Hryniewicz. I zapewnia, że widowisko zadowoli każdego, bo wśród występujących kabaretów znajdą się te bardziej doświadczone, ze szczytu estradowych rankingów, energetyczni, młodzi wyjadacze rozbawiania i niepodważalne gwiazdy monologów.

Ile kosztowała Stolica Polskiego Kabaretu w ubiegłym roku?

Czytaj dalej za reklamą —>Czterogodzinne kabaretowe widowisko po raz pierwszy odbyło się w ubiegłym roku w lipcu. Zobaczyliśmy m.in. takie gwiazdy estrady jak Marcin Daniec, Cezary Pazura, kabaret Paranienormalni. Impreza była również transmitowana przez Polsat. Miasto natomiast musiało parcypować w kosztach. Jak się okazało Zielonogórski Ośrodek Kultury wydał na realizację imprezy pn. Stolica Polskiego Kabaretu koszty w wysokości ok. 568.000 zł.

Zobacz jak było rok temu… 

Amfiteatr pękał ze śmiechu. Zielona Góra jest stolicą polskiego kabaretu! (ZDJĘCIA)

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Amfiteatr:) Wstyd go oglądać, podwójny wstyd zobaczyć ten obiekt w telewizji.
    Może nasz Janusz poprosi o pieniążki na remont premiera Morawieckiego;)?
    Ostatnio wpadł na taki “genialny” pomysł odnośnie mostu w Cigacicach.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here