Stand Up w Jazzkinie. Tym razem rozbawią nas panie!

0
149

– Obiecaliśmy, że raz w miesiącu zaprosimy do zielonogórskiego klubu JAZZKINO, młodych i gniewnych polskiej sceny stand up’owej. Tak więc pora na kolejną porcję śmiechu i ostrych słów. Najbliższa okazja nadarzy się w pierwszy weekend marca a konkretnie w sobotę 04.03.2017 o godz.19.00 – na kolejny stand Up zapraszają organizatorzy.

Gwiazdami wieczoru będą Ewa Stasiewicz i Olka Szczęśniak.

Ewa Stasiewicz – Niby kobieta, a z jajami. Jej twarz do złudzenia przypomina twarzy Pauliny Macutkiewicz https://www.facebook.com/paulinamacutkiewiczkandydatka/ Na Youtube ma swój kanał, na którym umieszcza swoje krótkie produkcje. Współorganizuje cykliczną imprezę „stand up ON”. Występowała przed ludźmi i Internetem. I nie wyszli.

Olka Szczęśniak – W nowym programie “Dystans krytyczny”, prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem.
Jak nazwa programu wskazuje, przeczytał jedną mądrą książkę o proksemice, w której znalazła ten termin i stwierdził ”ej to będzie fajny tytuł na program!”. Sporo w nim przemyśleń na temat wzajemnych oddziaływań człowieka i jego środowisko. Głównie to o samej Oli, wiadomo. O jej schizach, aspołeczności. O terytorializmie macic. O tym, czemu przydałaby nam się wojna i czemu nie ufa ludziom przesadnie wylewnym i religijnym.

Prowadzenie:
Alex Niebrzegowski

Bilety w cenie:
– 10 zł w przedsprzedaży
– 15 zł w dniu imprezy

Bilety do nabycia:
Jazzkino, ul.Sobieskiego 14

Organizatorzy:
Świat Komedii
Agencja Dabe

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here