Stand up w Jazzkinie

0
156

Już w niedzielę 8 stycznia o godz. 19.00 odbędzie się kolejny stand up w klubie JAZZKINO. Na scenie zaprezentują się Janek Wolańczyk i Maciek Adamczyk. Pierwszy to jedyny w Polsce jąkający się Stand-uper. Komik który oddaje widowni swoją całą niepojętą energię. Współ-lider grupy „Wrocławski Stand-up”. Zajmuje się Stand-upem od dwóch lat. Jeździ po Polsce i opowiada o tym jak jego jąkanie wpływa na życie oraz opowiada autentyczne sytuacje ze swojego rodzinnego domu, z którymi na pewno się utożsamicie. Brał udział w wielu imprezach, a największą był niewątpliwie Stand-Up-War, w którym udział wzięło 22 komików z całej Polski.

Drugi, Maciej Adamczyk, to jeden z najbardziej doświadczonych komików w Polsce. Ze stoickim spokojem szuka absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego, wyciągając je na światło dzienne. Od lat tworzy teksty komediowe na różne Doświadczenie tekściarskie uzupełnia prowadzeniem imprez, audycji radiowych i samochodów, także pola jego zainteresowań są. – Obiecaliśmy, że raz w miesiącu zaprosimy do zielonogórskiego klubu JAZZKINO, młodych i gniewnych polskiej sceny stand up’owej. Tak więc pora na kolejną porcję śmiechu i ostrych słów. Najbliższa okazja nadarzy się po nowym roku – informują organizatorzy.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1788308134754187/

Posłuchajcie, co o wydarzeniu mówi prowadzący Alex Niebrzegowski

Rzeczy Wielkie składają się z rzeczy małych. Ten filmik to rzecz mała ale już sama impreza – to rzecz SPORA 😀 Z okazji długiego weekendu na 3 Króli, mamy dla Was 2 Stand up'erów. Niech się niesie dobra wieść po świecie … i Zielonej Górze. 🙂

Publié par Alex Niebrzegowski sur dimanche 1 janvier 2017

 

 

Prowadzenie:
Alex Niebrzegowski
Cena biletów:  10 zł w przedsprzedaży (od 29 grudnia)
15 zł w dniu imprezy
Bilety do nabycia:
Jazzkino, ul.Sobieskiego 14

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here