Sprzęt poleasingowy – jakie urządzenia możesz kupić jeszcze taniej

0
537
fot. materiały prasowe

Zakupy w salonie z elektroniką nie muszą być ostatecznością, gdy poszukujemy dobrego sprzętu do pracy i rozrywki. Korzystniejszą cenowo alternatywą będzie zapoznanie się z ofertą sprzedawców zajmujących się remarketingiem urządzeń. Jakie sprzęty znajdziemy wśród proponowanych produktów?

Laptopy poleasingowe

Mobilność i wielofunkcyjność laptopa to jego największe zalety, dlatego coraz więcej osób decyduje się na jego zakup. Ceny nowych notebooków są jednak często bardzo wysokie. Rozwiązaniem problemu finansów może być kupno poleasingowego laptopa. Sprawdzeni sprzedawcy oferują sprzęt wiodących producentów – odnowiony i gotowy do pracy. Laptopy dostępne w takich sklepach najczęściej nie były nadmiernie eksploatowane. Zwykle użytkowali je pracownicy banków i dużych firm regularnie zmieniających sprzęt komputerowy. Ich przebieg sięga dwóch lat, co wydłuża żywotność urządzeń. Używane laptopy poleasingowe przechodzą gruntowną regenerację. Odnowieniu ulega nie tylko sprzęt, ale też oprogramowanie. Urządzenia mogą nosić ślady normalnego użytkowania – niewielkie zarysowania i drobne obicia. Nie zmienia to jednak faktu, że wewnątrz są wciąż solidne i w pełni funkcjonalne.

 

Poleasingowe komputery stacjonarne

W wyjątkowo atrakcyjnych cenach można nabyć także poleasingowe komputery stacjonarne. Urządzenia te doskonale sprawdzą się zarówno w miejscu pracy, jaki i jako domowe centra rozrywki. Komputery poleasingowe to sprzęty nieodbiegające sprawnością od swoich fabrycznie nowych odpowiedników. Jako urządzenia wydajne i niezawodne, mogą stać się niezastąpionymi urządzeniami multimedialnymi. Niektóre z nich uda się z powodzeniem rozbudować, przykładowo tworząc funkcjonalny sprzęt gamingowy. W ofercie sprzedawców znajdują się poleasingowe komputery stacjonarne znanych producentów jak Dell, HP czy Lenovo. Wszystkie urządzenia obejmuje gwarancja, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo zakupu.

Ponadto komputery mają legalne oprogramowanie, dlatego nie należy martwić się kolejnym kosztem związanym z jego nabyciem. Gdzie można porównać atrakcyjne oferty sprzętu komputerowego? Tanie komputery stacjonarne znajdziesz na stronie https://rnew.pl/pl/categories/komputery-1214553884.html. Asortyment sklepu jest naprawdę szeroki. Można zatem wyszukać urządzenia do celów biznesowych, do domowej rozrywki, dla studentów, uczniów, do gier i do internetu.

 

Monitory poleasingowe

Sprzęt dostępny w korzystnych cenach to nie tylko tanie laptopy i poleasingowe komputery stacjonarne, ale również używane monitory. W ofercie sprzedawców zajmujących się remarketingiem urządzeń znajdują się modele o przekątnych 17’’, 19’’, 22’’ oraz 24’’. Największe monitory sprawdzą się znakomicie do grafiki, gier i filmów. Można wybierać pośród produktów znanych marek takich jak LG, Philips, Samsung czy Acer. W szerokiej ofercie z pewnością znajdzie się wariant najlepiej dostosowany do naszych oczekiwań i przyzwyczajeń.

Znacznie taniej niż w salonie z elektroniką możemy kupić komputery poleasingowe, laptopy oraz monitory. Każdy ze sprzętów, choć używany, wyróżnia się sprawnym działaniem i atrakcyjną ceną. Zakup opisanych urządzeń pozwoli na duże oszczędności oraz na wyposażenie domowego biura w niezawodną elektronikę o biznesowym rodowodzie.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here