Spotkanie z Wojciechem Mannem odwołane

3
1504
fot. Marcin Mann

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze poinformowała, iż spotkanie z Wojciechem Mannem, zaplanowane na 28 listopada br., z przyczyn niezależnych od organizatora, zostaje odwołane.  – Za utrudnienia serdecznie przepraszamy – informuje Anna Urbańska z WIMBP.

Spotkanie w Wojciechem Mannem w Zielonej Górze zostało odwołane

Spotkanie z Wojciechem Mannem cieszyło się ogromną popularnością. Do tego stopnia, że zostało przeniesione z sali w bibliotece Norwida do większej sali w urzędzie marszałkowskim. Zgodnie z zapowiedziami do spotkanie z Mannem odbędzie się w późniejszym terminie. – Planujemy zorganizować to spotkanie, jak tylko Wojciech Mann wróci do zdrowia. Odbędzie się ono najprawdopodobniej po Nowym Roku. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. O ponownym terminie spotkania będziemy informować w późniejszym okresie – informuje A. Urbańska.

Spotkanie z Wojciechem Mannem miało być jednym z wydarzeń 9. Festiwalu Literackiego im. Anny Tokarskiej Proza Poetów, który trwa do 12 grudnia.

Przed nami jeszcze kilka spotkań festiwalowych:

  • 19 listopada, godz. 18.00 – spotkanie autorskie z Marcinem Wrońskim
  • 20 listopada, godz. 18.00 – Wieczór Flamandzki/ Belgijscy Poeci
  • 21 listopada, godz. 18.00 – Wydawnictwo Anagram prezentuje oraz promocja tomiku poetyckiego Małgorzaty Chomont „Dopóki ptaki śpiewają”
  • 26 listopada, godz. 18.00 – Spotkanie autorskie i promocja tomiku poetyckiego Elżbiety Wancław-Chłopik „Gdzie są cienie”
  • 1 grudnia, godz. 17.00 – Wieczór Poezji Anny Tokarskiej i Konkurs Jednego Wiersza dedykowany Annie Tokarskiej
  • 5 grudnia, godz. 18.00 – Benefis Alfreda Siateckiego
  • 12 grudnia, godz. 18.00 – spotkanie autorskie z Małgorzatą Rejmer

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here