Spędź nietypowe Święta nad morzem – przyjedź na Wigilię do Trójmiasta!

1
278
fot. materiały prasowe

Myślałeś kiedyś o tym, by spędzić Święta Bożego Narodzenia inaczej niż co roku? Pospacerować po plaży? Nie martwić się gotowaniem i sprzątaniem? Oddać się relaksowi w strefie SPA? Teraz to możliwe! Wystarczy, że przybędziesz na tegoroczne Święta do Trójmiasta i posmakujesz zupełnie innych chwil niż do tej pory. W jaki sposób? Wyjaśniamy to w dzisiejszym artykule!

Niewiele osób wie, że Święta nie muszą wyglądać tak jak co roku. Tradycja jest ważna, ale warto ją nieco modyfikować, by móc przeżyć te magiczne, świąteczne chwile również inaczej niż dotychczas. Naprzeciw takim wymaganiom wychodzą liczne obiekty, które oferują spędzenie tego wyjątkowego czasu nad morzem – w Trójmieście.

Należy do nich Hotel Nadmorski w Gdyni, którego kusząca oferta pogodnych świąt wygląda tak: https://nadmorski.pl/stay-positive/oferty-specjalne/pogodne-SwiEta/

W jaki sposób jednak zorganizować sobie taki wyjazd? Na co zwracać uwagę i jakie są plusy takiego rodzaju świąt?

fot. materiały prasowe

Zorganizuj perfekcyjny wyjazd z kolacją wigilijną, noclegiem oraz wyżywieniem

Jak wiadomo – jeśli specjalnie przyjeżdżamy do Trójmiasta na Święta – musimy zadbać nie tylko o samą Wigilię, ale również o nocleg i wyżywienie poza kolacją świąteczną. Warto więc stawiać na oferty kompleksowe – najlepiej dobrych hoteli, gdzie w jednej cenie otrzymujemy noclegi, śniadania, kolację wigilijną, a nawet dodatkowe atrakcje w postaci SPA i zabiegów upiększających.

W Gdyni, Gdańsku lub Sopocie na pewno odnajdziemy hotel, w którym chętnie spędzimy tegoroczne Boże Narodzenie w towarzystwie ukochanej osoby lub też najbliższej rodziny, jeśli mówimy o wyjazdach wspólnych.

Skorzystaj z nadmorskich atrakcji świątecznych

Będąc w Trójmieście na Święta, grzechem byłoby nie skorzystać z ciekawych atrakcji, które czekają tu na każdego turystę. Zimą warto zobaczyć, jak wyglądają plaże oraz Bałtyk przykryte śniegiem oraz lodem, odwiedzić gdańską starówkę, pospacerować sopockim molo lub też sprawdzić, jak trzymają się statki w gdyńskim porcie.

A po powrocie do hotelu – poza kolacją wigilijną – czekać na nas będą kolejne atrakcje. Kojącym nerwy oraz ciało może być pobyt w luksusowym SPA i poddanie się zabiegom regenerującym oraz upiększającym. Takie Święta na pewno będziemy wspominać przez długie lata!

Jakie są plusy Wigilii wyjazdowej nad morzem?

Jak można się domyślać – takie rozwiązanie niesie ze sobą wiele zalet. Rozpoczynając od możliwości prawdziwego wypoczynku od codzienności oraz świątecznych przygotowań (a więc godzin spędzonych na sprzątaniu i gotowaniu), przez możliwość zwiedzenia Trójmiasta, aż po zbudowanie zupełnie nowych świątecznych wspomnień.

Na Święta nad morzem warto przyjechać z najbliższa rodziną, by jak najlepiej wykorzystać ten magiczny, wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju czas w roku.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. Trójmiasto piękne, ale z Poznania mam znacznie bliżej w rejony Kołobrzegu czy Koszalina. W tym roku jedziemy z rodziną na pierwsze święta poza domem i wybraliśmy hotel unitral w mielnie. Zobaczymy jak bedzie, program zapowiada się bardzo fajnie.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here