Skarpetki na deskorolkę. Jak wybrać najlepsze?

0
84
Skarpetki skejt VA Socks
fot. materiały prasowe

Skateboarding to nie tylko zwykły sport lub sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu. To również styl życia i poczucie przynależności do skupionej wokół deskorolki społeczności – wyrażane również poprzez specyficzny ubiór. To wiedza i umiejętności oraz ich stałe poszerzanie. Dotyczy to nie tylko jazdy na desce i nauki coraz bardziej zaawansowanych technik, ale też doboru sprzętu i dbania o niego. Nie sposób zapomnieć też o prozaicznych rzeczach jak skarpetki – również one mają kolosalny wpływ na to, z jaką sprawnością będziemy wykonywać tricki. Jak jednak dobrać najlepsze skarpety na deskorolkę?

 

  1. Skarpetki na deskorolkę. Najważniejsza jest funkcjonalność
  2. Skarpetki skate. Jak dopasować je do stylu prawdziwego skejtera?
  3. VA Socks. Dobierz najlepsze dla siebie skarpetki dla skejtów

 

Skarpetki na deskorolkę. Najważniejsza jest funkcjonalność

Chociaż dla skejtera wygląd skarpet jest naprawdę ważna, to chyba każdy z was zgodzi się ze stwierdzeniem, że dużo bardziej istotna jest ich funkcjonalność. Intensywna eksploatacja, która niewątpliwie ma miejsce w przypadku jazdy na desce. Dlatego przed wyborem konkretnej pary upewnij się, że skarpetki na deskorolke zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, a jego ilość w strategicznych miejscach (na palcach i w tak zwanej sekcji ollie) jest wystarczająca. Uwagę zwróć również na jakość wykonania. Ważna jest również wentylacja – przy intensywnym wysiłku nietrudno przecież o wzmożone pocenie.

Skarpetki skate. Jak dopasować je do stylu prawdziwego skejtera?

Skoro omówiliśmy już funkcjonalność wymaganą od skarpetek dla skejta, możemy przejść o ich równie ważnej cechy – wyglądu. W twojej stylizacji nic nie może być przypadkowe. Skarpety muszą być takie jak reszta twojego stroju – nie tylko wygodne, ale też świetnie wyglądające i dopasowane do aktualnych trendów panujących w skejtowskiej modzie. Obecnie są to przede wszystkim intensywne barwy i geometryczne, nowoczesne wzory. Wciąż nie brakuje jednak zawodników, którzy wolą dużo bardziej klasyczne projekty – przede wszystkim te nawiązujące do tego, co działo w modzie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

VA Socks. Dobierz najlepsze dla siebie skarpetki dla skejtów

Znalezienie skarpetek na deskorolkę, które będą zarówno funkcjonalne, jak i atrakcyjne wizualnie to niełatwe zadanie. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości materiału, odpowiednich właściwościach i świetnym designie bez kompromisów, sprawdź ofertę, jaką przygotowała firma VA Socks. Znajdziesz w niej skarpetki stworzone z myślą o skejterach – ludziach, którzy na deskorolce spędzają większość swojego życia.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here