Siedziba firmy Streamsoft będzie gotowa w tym roku (ZDJĘCIA)

0
870

Przy al. Wojska Polskiego, między Castoramą a biblioteką, trwają prace nad budową nowej siedzibą firmy Streamsoft, która jest producentem i dostawcą systemów ERP dla firm produkcyjnych, handlowych, centrów dystrybucyjnych a także firm z branży e-commerce i retail, w całej Polsce.

Nowa siedziba Streamsoft bez opóźnień

– Obecnie wszystkie prace nad nową siedzibą przebiegają bez opóźnień. Wprowadzane są drobne korekty prac, związane z występującymi od kilku dni mrozami. Jednak główny harmonogram nie jest zachwiany, ponieważ realizowane są w tym czasie inne prace, które można wykonywać w takich temperaturach. W większości prace przyziemne zostały zakończone. Ukończony i zamknięty został etap budowy kondygnacji „0” (piwnica). Pomieszczenia są przykryte płytami stropowymi. Zgodnie z umową, w drugiej połowie 2017 roku, siedziba firmy ma zostać ukończona – wyjaśnił nam Cezary Miadziołko, jeden z właścicieli firmy Streamsoft.

Przyjazny dla pracowników

Budynek ma być nowoczesny i przyjazny dla pracowników, zwłaszcza tych dojeżdżających na rowerach. W budynku mają powstać bowiem szatnie i prysznice. To tu osoby przyjeżdżające do pracy na jednośladach będą mogły się odświeżyć. W holu budynku ma być także kącik kawowy i miejsca do aktywnego relaksu. Będzie także 60 miejsc postojowych. Firma obecnie zatrudnia 160 pracowników, w tym 110 osób w Zielonej Górze.
Termin zakończenia inwestycji wyznaczono na 15 sierpnia br. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma PERBUD z Zielonej Góry. Główny Architekt Andrzej Łącki.
Koszt inwestycji, łącznie z kupnem działki, to ok. 10 mln zł brutto.

 

 

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here