Nowy lokal w centrum miasta. Będzie tu widowiskowe kulinarne show! (ZDJĘCIA)

3
3709

“SHOW, wkrótce otwarcie” – taki napis widnieje na jednym z lokali w centrum miasta, zlokalizowanym przy al. Wojska Polskiego, nieopodal filharmonii. SHOW, czyli co? Zajrzeliśmy!

SHOW w Zielonej Górze. Czyli co?

W wyszukiwarce słownika języka polskiego nietrudno znaleźć hasło: show. I jak czytamy, jest to wydarzenie mające widowiskowy charakter. W takim razie, co za widowiskowe rzeczy będą się tu dziać? Bez wątpienia podsycono naszą ciekawość. Zaglądamy przez folię, pukamy do środka. Udało się zastać właścicieli. Próbujemy podpytywać: co tu będzie, kiedy, kto? Ale zamiast odpowiedzi, słyszymy salwę kolejnych pytań. Role się odwróciły, teraz pytania zadawano nam!

A co Zielona Góra na to, aby zamienić restaurację w widowiskowe SHOW ?
A co, gdyby kuchnia nie była zamkniętym pomieszczeniem, a sceną, na której szef kuchni mógłby dawać codzienny występ przed swoją publicznością?
A co, gdyby z gotowania stworzyć sztukę teatralną, aby widz mógł smakować wszystkimi zmysłami?

Zaskoczeni tym zwrotem akcji i pytaniami, wpatrujemy się wnikliwie i z ciekawością. Czekamy, co dalej. Pada kolejne, kulminacyjne pytanie:

A co, jeżeli ze sztuki gotowania stworzyć kulinarny występ, gdzie gotowanie byłoby połączone z muzyką i śpiewem, a goście mogliby uczestniczyć w procesie gotowania i podpowiadać, jak sufler, co właśnie ma zadziać się na “scenie”?

 

Póki co informacje owiane są tajemnicą. Wiemy tyle, że “SHOW” nie jest kolejną restauracją. SHOW będzie miejscem gdzie gość będzie się mógł poczuć się widzem spektakularnego widowiska sztuki kulinarnej. Jakiej? Zobaczymy wkrótce! A póki co możecie śledzić, co się tu dzieje na fanpage Show.

PODZIEL SIĘ

3 KOMENTARZE

  1. Extra pomysł 🙂 Również nie mogę się doczekać

    w końcu jakieś nowe miejsce, żeby zjeść 🙂

  2. w chinach już dawno takie szoły. makaron robią przy stole. kaczkę pokroją przy tobie, zatańczą, zaśpiewają. jakbym miał pieniądz już dawno bym taką restaurację zrobił na swój lepszy sposób.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here