Sezon wyprzedaży w Galerii Grafitt

0
120
fot. materiały prasowe

Początek roku, to prawdziwa gratka dla osób kochających robienie zakupów, których, jak widać, rokrocznie przybywa. Galeria Grafitt i znajdujące się w niej sklepy kuszą rabatami na artykuły z kolekcji jesiennej i zimowej.

Choć to dopiero początek wyprzedaży to warto się pospieszyć. To wyjątkowa okazja, aby najmodniejsze ubrania i dodatki ekskluzywnych marek nabyć w zaskakująco niskich cenach. Ceny jesionno – zimowych kolekcji spadły w niektórych sklepach o ponad połowę. Aktualnie butik Patrizia Aryton oraz Deni Cler, oferują swoim klientom produkty z kolekcji jesień-zima 2017 z rabatem do -70 procent.

Wyprzedaże wkroczyły też do sklepów sportowych. 4F, który jest wiodącym producent odzieży sportowej wprowadził 50- proc. rabat na wybrane produkty z kategorii fitness oraz trening. Promocje dotyczą również niektórych modeli butów. Taniej można kupić też różne dodatki. Szwajcarskie zegarki zakupimy z 50-proc. rabatem w salonie Novotime. Warto również zajrzeć do salonu Hexelinem, gdzie produkty wysokiej jakości otrzymamy z 50% upustem.

Ponadto kupujący mogą liczyć na fachową poradę doradców, którzy podpowiedzą, jaki fason, kolor czy element garderoby najbardziej pasuje do danej figury czy aparycja klienta. Warto dodać, że dla komfortu zakupów konsumenci mają do dyspozycji wielopoziomowy parking znajdujący się na terenie centrum handlowego. Galeria jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 10-19, zaś w soboty od 10 do 15.

Źródło: Tekst sponsorowany

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here