Sezon turystyczny na winnicach. Będzie więcej okazji do zwiedzania

0
182
Z początkiem maja rusza sezon turystyczny na lubuskich winnicach. Szans do odwiedzenia tych miejsc będzie więcej niż wcześniej.Jak porównał Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w porównaniu do lat poprzednich zmienia się formuła akcji. Zamiast wyjazdów na winnice raz w miesiącu, będzie można je zwiedzać w każdy weekend.  Sezon na lubuskich winnicach rozpocznie się na początku maja i potrwa do końca sierpnia.
Uwaga: Zwiedzającym przypomina się o konieczności przestrzegania podczas wizyt przepisów o zapobieganiu, przeciwdziałaniu i zwalczaniu COVID-19. Przed wyjazdem na winnicę prosimy o kontakt z jej właścicielami w celu ustalenia szczegółowych warunków zwiedzania.


Przed każdym kolejnym weekendem Lubuskie Centrum Winiarstwa będzie zamieszczać na swojej stronie internetowej oraz profilu Facebook dokładne informacje na temat miejsc, które można odwiedzać.  1 maja LCW przeprowadzi również prezentację on-line winnic biorących udział w „Weekendach”.

Poniżej winnice, które potwierdziły chęć uczestnictwa w Weekendach Otwartych Winnic (kilkanaście winnic jeszcze ustala terminy):

Winnica Equus

Winnica Julia

Winnica Kinga

Winnica Ingrid

Winnica Hiki,

Winnica Pod Wieżą,

Winnica Żelazny

Winnica Marcinowice

Winnica Łukasz

Winnica Międzypole

Winnica Pod Lipą

Winnica Miłosz

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here