Seriale warte obejrzenia na HBO GO

0
125
fot. materiały prasowe

Czeka cię leniwy weekend? A może chciałbyś nadrobić trochę zaległości serialowych? Idealny pomysłem jest spędzenie czasu przed telewizorem z HBO GO. Jest to platforma, która ma bardzo pokaźną bibliotekę filmów i seriali. Wszystko to oczywiście za niewielką opłatą. Jeśli chcesz sprawdzić czy HBO GO jest dla Ciebie możesz skorzystać z bezpłatnego miesiąca próbnego. Wiele seriali powstało właśnie na potrzeby tej platformy oraz telewizji HBO. Są to seriale bardzo interesujące i wciągające. Co więc warto zobaczyć na tej platformie?

Seriale akcji na HBO GO

Pierwszym serialem, który jest światowym hitem jest “Czarnobyl”. Jest to historia ratowników, którzy po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu poświęcają swoje życie i zdrowie, aby ratować całą Europę przed skutkami tej katastrofy. W rolach głównych występują Jared Harris, Stellan Skarsgård, Emily Watson oraz Jessie Buckley. Kolejnym światowym hitem wartym obejrzenia jest oczywiście “Gra o tron”. Jest to serial na podstawie serii książek autorstwa George’a R.R. Martina. Kilka rodzin szlacheckich walczy o panowanie nad ziemiami krainy Westeros. Polityczne i seksualne intrygi są na porządku dziennym. W rolach głównych Peter Dinklage, Iwona Rheon oraz Lena Headey. Serial znany jest głównie z tego, że główne i ulubione postacie dość szybko tracą życie. Niestety wiadomo, że 8. sezon “Gry o Tron” był zarazem ostatnim.  Ostatnim serialem godnym polecenia jest “Detektyw”. Jest to historia dziwnych morderstw na terenie Kalifornii. W rolach głównych Colin Farrell, Vince Vaughn oraz Woody Harrelson.

Seriale dramatyczne na HBO GO

Pierwszy serial dramatyczny to “Wielkie Kłamstewka”. Jest to historia trzech kobiet, których los łączy w niespodziewany sposób, gdy pewnego dnia w małym miasteczku dochodzi do zbrodni. W rolach głównych występują Nicole Kidman, Reese Witherspoon oraz Shailene Woodley. Kolejny serial godny polecenia, który stał się światowym hitem to “Opowieść podręcznej”. Jest to anyutopijna wizja przyszłości. Główną bohaterką jest June Osborne, która została zmuszona do życia jako podręczna. Teraz jej zadaniem jest urodzenie jak największej ilości dzieci. Serial ten jest dość okrutny. W roli głównej występuje Elisabeth Moss. Ostatnim i bardzo starym serialem wartym obejrzenia na HBO GO jest “Miasteczko Twin Peaks”. Jest to serial z 1990 roku. Pewnego dnia w spokojnym miasteczku zostaje znalezione ciało uczennicy Laury Palmer. W rolach głównych występują Kyle MacLachlan, Mädchen Amick, Dana Ashbrook oraz Michael Ontkean. Twórcami serialu są David Lynch i Mark Frost.

PODZIEL SIĘ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here