Ścieżka rowerowa do Cigacic po ulewach zniszczona (ZDJĘCIA)

2
854
fot. ZielonaNews.pl

– Ścieżka rowerowa do Cigacic po ulewach się sypie – napisał do nas Czytelnik. Pojechaliśmy na miejsce i sprawdziliśmy. Jak się okazuje część ścieżki rzeczywiście się obsuwa. Niebezpieczne miejsca zostały oznaczone taśmami.
Ścieżka rowerowa do Cigacic po ulewach zniszczona

Z Zielonej Góry dojedziemy ścieżką rowerową aż do mostu w Cigacicach. – Ścieżką jedzie się przyjemnie, a rozciągający się widok jest urzekający. Ale po ostatniej ulewnie ścieżka ucierpiała – poinformował nas Czytelnik pan Marcin. Jak się okazuje w kilku fragmentach ścieżka się obsuwa a wraz z nią zamontowane tutaj barierki.
W sprawie remontu ścieżki w ubiegłym tygodniu kontaktowaliśmy się z urzędem miasta.  Chcieliśmy się dowiedzieć, czy będą przeprowadzone naprawy, a także, czy będą realizowane w ramach gwarancji (bo przecież ścieżka powstała całkiem niedawno). Na odpowiedź jeszcze czekamy… Galerię zdjęć znajdziecie poniżej.
 

 

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Niech redakcja się zorientuje i napiszę może “ścieżka rowerowa do mostu kolejny raz się obsunęła” – przypadek? czy taka jakość wykonania?

  2. Widzę że co niektórzy mają problem z rozróżnieniem ścieżki rowerowej od pobocza skarpy…. Ale rozumiem musi być chwytliwy nagłówek żeby były wejścia…. Aż się boję co to będzie jak się skończy gwarancja na tą ścieżkę i nie będzie komu tego naprawiać…

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here