Sanepid zdecydował, że nie będzie przyjęć planowych do szpitala w Zielonej Górze

1
561
fot. ZielonaNews.pl

Wczoraj, 7 sierpnia, w godzinach popołudniowych szpital wydał komunikat związany z nieprzyjmowaniem nowych pacjentów na wszystkie oddziały w zielonogórskiej lecznicy. Poniżej załączamy całą treść komunikatu.W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w Szpitalu Uniwersyteckim im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze sp. z o.o. tj. stwierdzeniu u kilku pacjentów nosicielstwa bakterii Klebsiella pneumoniae NDM oraz zgodnie z zaleceniem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Zielonej Górze, w godzinach popołudniowych w dniu 7 sierpnia 2019 r.  zapadła decyzja o wstrzymaniu w okresie od 08.08.2019 r. do 15.08.2019 r. przyjęć planowych pacjentów na wszystkich oddziałach Szpitala.

                W związku z powyższym, pacjenci zostaną telefonicznie powiadomieni o nowym terminie przyjęcia do szpitala. Równocześnie informujemy, iż planowe badania diagnostyczne oraz wizyty w przyszpitalnych poradniach odbywać się będą bez zmian.

Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy.

PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. New Dheli to sepsa i śmierć…
    Tak kończy ludzka pycha…która nie umie pokonać bakterii, uodpornionej na antybiotyki…strach się leczyć w takim skażonym szpitalu.
    Pozostaje powrót do medycyny naturalnej…

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here